Jana Vybíralová

Jana Vybíralová - portrét autora

Jana Vybíralová

Narozen: 1981

Tvorba
Diskuze
Dračice (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2010
obálka knihy
Rok vydání: 2013
Odvážný počin nadané dvojice českých autorů rozehrává v úvodním dílu ambiciózní sci-fi řady příběh vesmírných impérií, jejich změn, vzájemných vztahů i nevraživosti. Hlavní roli má v prvním románu nejchladnější z lidmi obývaných planet Algor. Jejím vládcem je císař Andrej Korwarian, hrající vládní hru podle svých vlastních pravidel. Do politické hry nechává zasáhnout i všude jinde zakázanou intrikánskou graciánskou církev a připravuje tak půdu ke globálním změnám, které však ani z velké dálky nevypadají na změny k lepšímu.
obálka knihy
Rok vydání: 2014
Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský král Georg Talminis. Na Menabaranu si zatím Avrian Dann upevňuje svou moc, s velkorysou podporou sil, o kterých netuší skoro nic, zatímco Nikola a Natalie Vanbergovy prchají na lodi Darrena Iversona z planety. V patách však nemají jen policii, a Newell se jim může namísto bezpečného domova stát vražednou pastí. Nakladatelská anotace.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele