Barbora Traburová

Barbora Traburová - portrét autora

Barbora Traburová

Tvorba
Diskuze
obálka knihy
Rok vydání: 2000
Osudný nepřítel (Překladatel)
obálka knihy
Rok vydání: 2001
Osudový nepřítel (Překladatel)
obálka knihy
Rok vydání: 1997
Soukromý detektiv Lew Archer je tentokrát pověřen nalézt a přivést domů mladou dívku Sandy Sebastianovou, která uprchla z rodinného sídla s mladíkem, jenž má na svém kontě zaznamenáno už několik trestných činů a přestupků. Poměrně jednoduchý případ se však záhy dostává do nečekaných komplikací. Archer totiž zjistí, že dívčin útěk s největší pravděpodobností souvisí s podivnými událostmi, které se v Sandyině okolí odehrály přibližně před patnácti lety. Tehdy zde totiž při železniční nehodě zahynul poněkud záhadným způsobem neznámý tulák a vše nasvědčuje tomu, že jeho smrt je spojena se Sandyiným útěkem...
Styl jí sluší (Překladatel)
obálka knihy
Rok vydání: 2001
Krásná a rozmazlená Angličanka se provdá za bohatého nápadníka s rozmyslem a bez lásky, rozhodnutá být mu dobrou manželkou a využít všech možností, které jí v Americe zprostředkují jeho peníze. Když pak zjistí mužovu nevěru, odchází od něho a po rozvodu zůstává bez prostředků. Najde zaměstnání u manželova konkurenta a společně s ním za krátkou dobu vybuduje prosperující podnik. Hrdinka za těchto okolností brzy najde zalíbení nejen v práci, ale i ve svém atraktivním a charakterním šéfovi.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele