Georgie Adams

Georgie Adams - portrét autora

Georgie Adams

Tvorba
Diskuze
Talismanky. (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2013
obálka knihy
Rok vydání: 2004
Nejdříve se musíme s čarodějkami seznámit, jsou to: Zara (s žabákem Neposedou), Ziga (s kočkou Sametkou) a Zoja (se sovou Houkalkou). Zatímco čekají na odpověď na svou pozvánku, kterou poslaly spřáteleným kouzelným bytostem, poznáváme, jak v Kouzelném lese žijí. Chodí do kouzelné školy, za pomoci kouzel vaří, uklízejí i pořádají závody na létajících košťatech. Všichni pozvaní slíbí přijít a tak po nákupu kouzelných potřeb v Šamanmarketu může oslava Halloweenu začít. Kniha je vhodná také pro začínající čtenáře.
obálka knihy
Rok vydání: 2007
Terka, Tamča a Triga jsou malé pirátky, které bydlí společně s pejskem Čudlou, kočkou Sardinkou a papouškem Gulliverem na pirátské lodi. Každé ráno chodí do pirátské školy, kde se pilně učí hledat zakopané poklady a zpívat námořnické písničky. Jednoho dne se dozvědí, že strašlivá pirátka Vanilda Ukrutná loví mořské panny a prodává je sběrateli. Teď se dokonce chystá ulovit mořskou princeznu Mínu! Tři malé pirátky neváhají ani minutu a vydají se Míně na pomoc. Podaří se jim princeznu zachránit? Bohatě ilustrované knížky s jednoduchým textem jsou ideální jak pro společné čtení rodičů s dětmi, tak i pro první samostatné krůčky začínajících čtenářů.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Péťa, Pája a Pipi jsou tři malé princezny, které bydlí v Pepřenkovém paláci a chodí do královské školy, kde se učí způsobně uždibovat dortíky, proměňovat žabáky v prince a vůbec si užívají spoustu legrace. Teď se zrovna chystají na maškarní bál, který pořádá pan král na oslavu svých narozenin. Den před velkou slavností se však palác a s ním i celé království nečekaně ocitnou v obrovském nebezpečí. A tak tři odvážné malé princezny všeho nechají, osedlají své poníky a vydají se na dobrodružnou záchrannou výpravu do Začarovaného lesa.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele