Jan Kovanic

Jan Kovanic - portrét autora

Jan Kovanic

Narozen: 1951

Tvorba
Diskuze
Blackout (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Jednoho dne koncem 20. století přestane na celém světě fungovat elektřina a důsledkem toho i všechna zařízení využívající elektrické energie. Svět je zprvu ochromen, hierarchie hodnot se mění. Autor na osudech především jedné pražské rodiny sleduje měnící se svět.
obálka knihy
Rok vydání: 2006
V bývalém vojenském prostoru u Milovic vznikla vesmírná akademie, kde se školí členové budoucí expedice. Martin Špaček, jeden z prvních absolventů, zajišťuje dodávku vody z Měsíce, která má sloužit jako palivo rakety. Martin je hrdinou i vypravěčem celého příběhu. Ocitáme se v kouzelném světě jeho neskutečných zážitků a vzpomínek na výcvik a dětství, aniž bychom věděli nebo byli schopni domyslet, jaká neuvěřitelná dobrodružství Martina očekávají. Zajímavá a na dnešní poměry už dost nezvyklá klasická hard sci-fi, spojující vyprávění převážně v první osobě s množstvím technických a naučných pasáží, které jsou odlehčeny celou řadou narážek, odkazů a sebeironie.
obálka knihy
Rok vydání: 2005
Mark Stone je vyslán na Alwogiru, aby případ vyšetřil a zjistil, kdo porušuje zákony a také dohlédnout, zda tamní domorodci nejsou omezováni ve svých právech. Hned po jeho příletu dojde k události svědčící o tom, že jeho poslání nebude vůbec jednoduché.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele