Jiří Mazurek

Jiří Mazurek - portrét autora

Jiří Mazurek

Narozen: 1974

Tvorba
Diskuze
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Kniha vypráví osudy dívky Garonny, zdatné šermířky s šlechtickým původem, jejímž snem je být přijata do Akadameie - šermířské školy. Už po samotném vstupu se kolem ní začínají odehrávat podivné události, které vyvrcholí jejím "únosem" do jiného světa. Tam zjišťuje, že patří do rodiny vyvolených, jiných (vzdáleně připomínajících spletitou rodinu Amberských princů). Avšak mezi posledními čtrnácti příslušníky těchto vyvolených zuří krvavá válka, v níž jde o život. Zvláštními sny stíhaná Garonna proplouvá dobrodružstvím, aby objevila mnohá tajemství skrytá v minulosti.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Princ Rennard - John je prostředním synem krále Reagalla II. z Pozdní dynastie. Mezi lidmi se o něm šíří podivné zvěsti, je prý nadán nadpřirozenými schopnostmi: zabíjí nepřátele pouhým pohledem, umí číst myšlenky či měnit libovolně svou podobu. Poté, co zvítězí v turnaji nad svým starším bratrem Richardem, budoucím králem, stává se ve své zemi vyhnancem. Protivenství, kterým musí na své cestě čelit, se prolínají s podivnými sny. Rennard má teprve poznat, kdo ve skutečnosti doopravdy je, i kdo je jeho pravý nepřítel.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Velké dobrodružství plné magie, podivuhodných tvorů, nástrah a intrik může začít. Zdá se, že nic se nemůže vyrovnat obrovské moci, kterou vládne Rada čarodějů, Ka'tan společně s Mágem. Ti rozhodují o dění ve městě čarodějů. Syrd'an se zaplete do nebezpečných spletitých událostí, které vyvrcholí jeho soubojem se samotným Mágem. Je jasné, že naživu může zůstat jen jeden. V závěru kratičký medailonek autora.
Želes (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2007
Želes neboli železný les je zvláštní útvar kovobiologických organismů, který vznikl v důsledku výbuchu biologické bomby. Ta však do lesa dopadla již v době 1. česko-rakouské války. O mnoho let později se Želes stal cílem průzkumníků a jen málokdo se vrátil. Shoda náhod pak svede dohromady skupinu lidí, kteří jsou nuceni projít divočinou. Nedobrovolného pochodu se snaží využít k objasnění osudu jedné ze ztracených výprav i k odhalení záhady železného lesa.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele