Leoš Kyša

Leoš Kyša - portrét autora

Leoš Kyša

Narozen: 1979

Leoš Kyša je český spisovatel a novinář, pracuje jako literární agent v nakladatelství Epocha, pravidelně přispívá do časopisu Pevnost a je předsedou Českého klubu skeptiků Sisyfos.

Tvorba
Diskuze
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Dřívější pašerák alkoholu a pornografie Daniel se nyní nachází v carských službách. Svět má na kahánku, protože mír mezi křesťany a muslimy je více než křehký. Zásadní slovo by zde mohla mít vesmírná loď Alláhův hněv, která disponuje schopností zničit celou planetu. A zdá se, že záchrana visí na Danielových ramenou.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Dosud největší meziplanetární loď jakou kdy člověk postavil - Mohamed se připravuje ke slavnostnímu uvedení do provozu. Tato akce má potvrdit nadvládu muslimů nad celým vesmírem. Ale v chodu je také teroristická akce, do které je zapojen i Daniel Kalandra, zkušený agent. Jeho schopností by rád využil ale i někdo hodně nebezpečný, kdo slovíčko ne zásadně nepovažuje za odpověď.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele