Richard Šusta

Richard Šusta - portrét autora

Richard Šusta

Narozen: 1956

Tvorba
Diskuze
obálka knihy
Rok vydání: 2003
Rievan, poznamenaný emkovým virem, se stává zaměstnancem měsíční policie. Musí spolupracovat s tvrdým a nesnášenlivým poručíkem Impaktem a odměřenou kapitánkou Atomkou. Postupně poznává pohnuté osudy Atomky a sbližuje se s ní. Společně se stávají součástí složitých mocenských vojensko politických her, odehrávajících se od Země k Marsu. Rievan je náhle postaven proti své dřívější přítelkyni Akile. V dramatickém ději plném zvratů se blíží dotek nulačasu. A1 rehakovj
Narka (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 1999
obálka knihy
Rok vydání: 2011
V povídce Rudovous čtenář zavítá do hyborského světa dlouho po Conanovi. Příznivci Star Treku zajásají, neboť se objeví i dobrodružství z tohoto kultovního fenoménu a předvede, jak rychle a nepříjemně se může zvrtnout zpravodajský boj s Romulany. A chybět nebude ani kruté prozření, že ne každý, kdo chce pomáhat, tak činí nezištně.
obálka knihy
Rok vydání: 2007
obálka knihy
Rok vydání: 2009
V originálním, autorem stvořeném vesmíru, se dostávají ke slovu opět Vlákna hyperčasu a soustava hyperkanálů, kterými je možno cestovat mezi jednotlivými planetami. Honzborgův klidný svět se změní v jeden rychlý okamžik, kdy se nedobrovolně stává kurýrem na cestě bez návratu v kolonii Tyatira. Tady ještě vladnou středověké poměry a kruté občanské války. Pro Honzborga nebude lehké vybojovat šanci pro přežití své i jeho doprovodu.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele