Sandra Brown

Sandra Brown - portrét autora

Sandra Brown

Narozen: 1948

Tvorba
Diskuze
Adamův pád (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2008
Hrdinku přemluví její sestra, aby se jako terapeut ujala manželova zraněného přítele, bohatého a zhýčkaného mladého podnikatele, který je po pádu ze skály odkázán s nejistou prognózou na lůžko. Háček je v tom, že oba mladí lidé se znají a neoplývají k sobě navzájem žádnými sympatiemi. Mladá žena je odhodlaná udělat všechno, aby svého protivného a nevděčného pacienta postavila na nohy, ale všechno má své meze a ona má mnohokrát chuť všeho nechat. Když se jí ale konečně naskytne příležitost nechat se vystřídat, je pozdě, protože nenávratně propadla kouzlu svého nepříjemného pacienta.
Alibi (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2008
Vražda obchodníka s realitami je velkou příležitostí pro ctižádostivého žalobce Hammonda Crosse, před kterým, pokud veřejností sledovaný případ vyhraje, se otevírá slibná kariéra okresního státního zástupce i lepší pozice mezi charlestonskou společenskou smetánkou. Pečlivé vyšetřování prokáže, že mrtvý měl ve městě řadu nepřátel a mnozí z nich měli i pádný důvod k vraždě. Někteří z nich jsou jeho přátelé či známí a Hammond se tak dostává do střetu zájmů. Případ se zásadně komplikuje objevením podezřelé ženy, která zná z Hammondovy minulosti choulostivá fakta, jejichž prozrazení by zcela jistě ohrozilo jeho kariéru. Hrdina se tak dostává do kleští mezi osobními zájmy a profesionální etikou a začíná tušit, kdo asi využil jeho situace k tomu, aby si obstaral věrohodné alibi.
Bílý žár (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2014
Sayre Lynchová se po deseti letech vrací do jižanského města Destiny v Louisianě, aby se zúčastnila pohřbu svého mladšího bratra Dannyho, který údajně spáchal sebevraždu brokovnicí v rybářském srubu. Nezávislá a temperamentní mladá žena, úspěšná bytová architektka, chystá ihned po obřadu návrat zpět do San Franciska. Nechce mít již nic společného se svým otcem Huffem Hoylem, autoritativním a chamtivým majitelem slévárny, i se sobeckým a bezcitným starším bratrem Chrisem. Její nečekané setkání se snoubenkou mrtvého sourozence i pochybnosti šerifova zástupce ji donutí změnit plány a zůstat ve městě, s nímž má spojeny traumatické zážitky z dětství i z doby studií. Opět po letech propukají rodinné spory a postupně vycházejí najevo utajované zločiny z minulosti. Napjatá atmosféra v Destiny ještě vzroste, když je v továrně, kde nejsou dodržovány bezpečnostní předpisy, těžce zraněn jeden ze zaměstnanců. K demonstrujícím dělníkům, kteří se již nechtějí smířit s otřesnými pracovními podmínkami, se připojí i odhodlaná Sayre.
Chuť lásky (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2006
Když doktorka Rennie Newtonová usedne v porotě při soudním procesu s nájemným zabijákem Rickym Lozadou, který skončí zproštěním viny, její pečlivě udržovaná a velmi uzavřená existence se začne otřásat v základech. Nejdřív někdo pronikne do jejího domu a zanechá v něm tucet rudých růží. Pak je na nemocničním parkovišti zavražděn její kolega, s nímž soupeřila o místo primáře chirurgie, což z ní udělá hlavní podezřelou. Detektiv Wick Threadgill, který případ vyšetřuje, na rozdíl od svého partnera věří, že za vraždou stojí Lozada, nikoli Rennie. Lstivého psychopata je však těžké při něčem přistihnout a Wick, který má na jeho dopadení osobní zájem, musí sledovat, jak zabiják vtahuje Rennii hlouběji do svých sítí. Lozada je půvabnou lékařkou tak posedlý, že se nezastaví před ničím, aby ji získal - a raději ji zabije, než aby se jí vzdal. Rennie s Wickem budou muset překonat vzájemnou nedůvěru a podezíravost, aby se dostali z Lozadových osidel a zachránili křehký vztah, který se mezi nimi rodí...
obálka knihy
Rok vydání: 1996
Dívčí román o proměnách a krizích vztahu v mladém manželství, které vzniklo za atypických okolností.
Drsný chlap (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2013
Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih. Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život. Nakladatelská anotace. Kráceno.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Laura Nolanová patří k nejhezčím a nejbohatším dívkám ve městě. Po smrti svého otce však zjišťuje, že jí kromě honosného rodného domu zbyly jen velké dluhy. Musí tedy dům, který velmi miluje, prodat. Jediným kupcem je však James Paden, mladý muž, který z města kdysi odešel jako problémový mladík z chudé rodiny. Nyní je však bohatý, okouzlující, ale Laura si dlouho nechce připustit, že by s ním mohlo přijít i něco jiného než další problémy.
Exkluzivně (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2014
Román má dvě hlavní hrdinky. Jednou z nich je matka novorozence - první dáma USA. Druhou je mladá novinářka, kterou tato nešťastná žena požádá o pomoc. Ambiciózní novinářka Barrie musí svést osobní boj mezi svou ctižádostivostí a sympatií k trpícímu člověku. Rozhodne se pomoci první dámě i za cenu ohrožení svého života.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Hrdinka je majitelkou firmy v New Orleansu, která prodává luxusní prádlo. Kazatel, který je proti této firmě zaujatý, je náhle zavražděn a hrdinka se stává hlavní podezřelou. Státní návladní se do krásné a inteligentní ženy zamiluje a má tak osobní zájem na prokázání její neviny. Román, který je plný vášní, sexu, komplikovaných osobních vztahů a kriminálních přečinů, udržuje čtenáře v napětí a v pochybnostech do poslední stránky, než skončí happy endem.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Když se televizní reportérka Britt Shelleyová probudí vedle pohledného Jaye Burgesse, hvězdy charlestonské policie, nevzpomíná si, jak se tam dostala. A už vůbec ne, proč je Jay mrtvý. Brzy poté je unesena mužem, který se pět let pokoušel vyrovnat si s Jayem účty... Britt pro něj znamená jedinou naději, aby očistil své jméno a veřejně odhalil pravdu...
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Elizabeth, atraktivní mladá vdova, má vlastní obchůdek a dvě malé děti. Celé dny se nezastaví. Už dva roky žije sama, jenže na skutečný vztah nemá odvahu – a tak pouze sní. A jsou to odvážné sny! Po čase vstoupí do jejího života vstoupí soused Thad. Rozhodne se mladá žena pro něho, nebo dá přednost pohlednému majiteli hotelů? Kdo bude jejím milencem ze snů a možná i něčím víc?
obálka knihy
Rok vydání: 2013
Prchlivý policejní šéf vyšetřuje případ pěti místních pohřešovaných žen, pátrání mu však ztěžuje sněhová vánice. Ta také uvěznila jeho bývalou ženu Lilly v osamělém srubu, který náhodou sdílí s podezřelým dobrodruhem novinářem Benem, jenž má zdánlivě s neznámým únoscem mnoho společného. Vyhrocený střet několika osob za mrazivého řádění přírodních živlů dospěje posléze k dramatickému rozuzlení. Profesionálně zvládnutý thriller.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Po letecké havárii je těžce zraněná hrdinka považována za manželku kandidáta na texaského senátora. Nemá možnost upozornit okolí na omyl dlouhé týdny a když by se konečně situace mohla vysvětlit, zjistí, že někdo z okolí jejího údajného manžela usiluje o jeho život. Během měsíců rekonvalescence se do charakterního politika zamiluje a snaha zachránit mu život ji donutí pokračovat v přetvářce, která jí byla původně vnucena. Jako žena budoucího senátora se dostává do soukolí nebezpečných situací nejen na veřejnosti, ale i v soukromí. Po prozrazení své totožnosti riskuje vlastní život, aby zachránila milovaného muže a získala jeho lásku.
obálka knihy
Rok vydání: 2010
Alexandra, půvabná úspěšná advokátka, konečně může dosáhnout toho, co si přeje ze všeho nejvíc – spravedlnosti. Přijíždí do poklidného texaského městečka, aby otevřela pětadvacet let starý případ vraždy, kdy se obětí stala osmnáctiletá dívka - její vlastní matka. Alex se domnívá, že vraždu má na svědomí jeden ze tří vlivných místních mužů. Všichni tři jsou okouzlující, všichni jsou podezřelí a všichni se snaží skrýt před ní svou minulost. Ale pouze jeden v ní dokáže probudit lásku stejně silnou jako touha po pravdě...
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Lékařka Lara Malloryová měla kdysi milostný románek se senátorem Clarkem Tackettem, který zničil jeho kariéru i jeho život. Právě ve městě, které zcela ovládá jeho despotická matka, bohatá naftová podnikatelka, si Lara zakládá lékařskou praxi.
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Sympatický detektiv Duncan Hatcher pracuje na případu vloupání, při němž manželka vlivného soudce zastřelí lupiče v údajné sebeobraně. Duncanovi však nedají spát podezřelé okolnosti a další pátrání ho přivede na stopu zlosyna, jehož se již dlouho snaží dostat za mříže. Kriminální linie příběhu se propojuje s motivem milostným, jak je u autorky obvyklé.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Julie, podezřelá ze spoluúčasti na vraždě prominentní osobnosti města, je přesvědčená, že za vraždou jejího přítele stojí jeho synovec Creighton - zpovykaný floutek a budoucí dědic svého strýce. Ten má však na dobu vraždy neprůstřelné alibi. Julie postupně získá advokáta Dereka, kterého najala rodina oběti, na svou stranu, zvláště když i Derek na vlastní kůži pocítí rafinovanou krutost neznámého útočníka. Podivné události, které mají protagonisty varovat a vystrašit, začnou dávat smysl v momentě, kdy si Julie uvědomí, že jsou inspirované nejpůsobivějšími hororovými filmy. A Creighton JE filmový maniak. V románu, plném napětí a překvapivých zvratů, nechybí ani vášnivý milostný vztah.
obálka knihy
Rok vydání: 2006
Život Kathleen Haleyové je poznamenaný tragédií: ve třinácti letech ztratila rodiče a na dlouhou dobu i důvěru k lidem. Na počátku příběhu je jí už pětadvacet, ale dosud se bránila mít někoho ráda, bála se zklamání. Všechno se ale změní, když se objeví přitažlivý kameraman Erik: Kathleen konečně poznává opravdovou velkou lásku, které se bez výhrad poddává. Je šťastná, ne však nadlouho. Když je jí nejhůř, zasáhne náhoda nebo snad osud, který splétá hedvábné pavučinky života. Pak už se v dramatickém románu ze světa módy a velkých peněz rozvíjí překvapivý děj nepostrádající napětí. A jeho hlavní hrdinka, která má v práci úspěch, okouzluje lidi, nechybí jí fantazie a dovede si získat autoritu, si neví rady s vlastním srdcem...
obálka knihy
Rok vydání: 2002
obálka knihy
Rok vydání: 2007
Hrdinka má pro svou televizní stanici pořídit rozhovor s posledním žijícím americkýcm generálem z 2. světové války na jeho nepřístupném texaském ranči. Generálův syn v zájmu otcova klidu veškeré rozhovory odmítá, ale ambiciózní ženě se podaří získat generálovo svolení k natáčení pořadu. Z počáteční řevnivosti mezi dívkou a generálovým synem se vyvine pevný citový vztah, který po generálově smrti vyústí v manželství a tím i v konec kariéry nadané reportérky.
obálka knihy
Rok vydání: 2010
Půvabná Ria se o Štědrém večeru na večírku seznámí s nově zvoleným starostou Taylorem. Protože i on je velmi přitažlivý muž, oba k sobě cítí silnou náklonnost. Vánoční atmosféra a výborné šampaňské způsobí, že Ria zcela podlehne Taylorovu kouzlu. Po osmi týdnech ovšem zjistí, že je těhotná a že otcem je on. Když mu tuto "radostnou zvěst" oznámí, Taylor ji nařkne, že na něho byla jeho politickým sokem nastrčena jako past. Ria ho nakonec přesvědčí o opaku a přiměje ho, aby se vzali, aspoň do té doby, než se dítě narodí. Ovšem jak se brzy ukáže Taylorovi jde oproti Rie především o kariéru...
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Hlavní hrdinka prožívá smutek nad předčasnou smrtí milovaného manžela, bez kterého si nedovede představit svoji budoucnost. Nepomáhá jí ani podpora matky, která prožila podobný osud, ale ani opatrné námluvy manželova nejbližšího přítele. Příběh pak pokračuje úsilím tohoto muže pozvolna dívku získat.
Šaráda (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2010
Rok po transplantaci srdce se Cat Delaneyová, populární hvězda televizního seriálu, vrací k práci a poznává vzrušujícího muže, jenž však pečlivě skrývá nějaké tajemství. A kdesi žije člověk, který si přeje, aby milovaná bytost konečně došla klidu, a je proto odhodlaný zabít všechny, kteří v určitý den dostali při transplantaci nové srdce...
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Hlavní hrdina Jack Sawyer se vrací po letech do rodného města. Nikdo, jen on sám, nezná dramatické pozadí jeho návratu. Místní obyvatelé k němu přistupují s nedůvěrou, která graduje ve chvíli, kdy ve městě začíná řádit uprchlý vězeň. Jack se sbližuje s ovdovělou Anne, která jediná mu věří. Jejich přátelství přerůstá v lásku, avšak tajemství z minulosti nemilosrdně zasáhne i do jejich vztahu.
Skandál (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2008
V provinčním městečku se mladá nadaná dívka stala obětí znásilnění od svých tří bohatých spolužáků a ve strachu z ostudy a odsouzení volila překotný útěk z domova. Zpočátku se zoufalá hrdinka těžce probíjí životem jako osamělá matka a jen myšlenka na odvetu ji drží nad vodou. Po patnácti letech se vrací se svým synem domů jako úspěšná podnikatelka, která chce v rodném městě vybudovat textilní továrnu a dát lidem pracovní příležitost a zároveň se konečně pomstít těm, kteří jí ublížili.
obálka knihy
Rok vydání: 1995
Krásná a charakterní hrdinka přijíždí do Texasu na pozvání sympatického dobytkářského magnáta. Okolnosti ji přimějí k sňatku s jeho zhýralým synem. Ve společném boji se zlem různého druhu vzniká postupně mezi oběma manželi silný a vášnivý cit. Ženský román na hranici brakové literatury.
obálka knihy
Rok vydání: 2014
Čtyřletá Emily objeví na zahradě ukrytého ležícího muže, který se vdově Honor představí jako Lee Coburn, obviněný z usmrcení sedmi lidí. Je nebezpečný, na útěku a ozbrojený. Vypráví Honor o jejím zesnulém manželovi a o tom, že právě její muž kdysi vlastnil něco vzácného. Přestože věřit zločinci vypadá jako špatný nápad, Honor zjišťuje, že lidé, vedle kterých žije již léta, jsou jiní, než čekala. Žena, která do té doby žila klidným životem, prchá spolu s Coburnem a snaží se přijít všemu na kloub. To, do čeho se noří, vypadá jako důmyslná síť zločineckých machinací a pro ženu i dceru představuje smrtelné nebezpečí. Nakladatelská anotace.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Carter je úspěšným spisovatelem. Aby měl klid dokončit svou poslední knihu, ubytuje se před svatbou v elegantním penzionu v San Franciscu, který patří nejlepší kamarádce jeho nastávající - Sloan. Zamilují se do sebe na první pohled, Sloan se však tomuto citu brání, protože nechce zradit svou přítelkyni.
obálka knihy
Rok vydání: 2008
Zašlá fotbalová hvězda Griff Burkett se vrací z kriminálu po odpykání trestu za prodaný zápas. Je na dně a přijímá extravagantní nabídku invalidního magnáta, aby "přirozeným způsobem" přivedl jeho ženu Lauru do jiného stavu. Úkol je to snadný, mladá paní je přitažlivá a sympatie jsou oboustranné. Bohužel je bohatý manžel zavražděn a z Griffa se stává hlavní podezřelý, pronásledovaný zkorumpovaným policistou. Coby muž na útěku je hrdina odhodlán ve "špinavé hře" zvítězit a v Lauře získává zdatného spojence. Ději plnému zvratů vévodí atypická dvojice - čestný propuštěný vězeň a zlotřilý detektiv.
obálka knihy
Rok vydání: 1997
Svědkyně (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2009
Advokátka z malého města v Jižní Karolíně náhodou narazí na rasisticky zaměřenou elitní organizaci, která má na svědomí několik brutálních vražd a v jejímž čele stojí hrdinčin manžel i tchán. Zděšená žena, která je svědkem jedné z akcí, uprchne a skrývá se až do narození syna v jiném státě. Uvědomí FBI, ta ji ale potřebuje jako jediného žijícího svědka a v zájmu věci nebere v úvahu, že život této svědkyně je vrcholně ohrožen. Žena využije souhry náhod a opět prchá, tentokrát nejen před manželem a dvojicí brutálních zabijáků, ale i před samotnou FBI
Texas!. (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 1994
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Marcie Johnsová a Chase Tyler společně docházeli třináct let do školy a během této doby se Chase postupně stal objektem Marciiny touhy. Všechny proto poněkud překvapilo, že v okamžiku, kdy "chlap se má usadit", zahořel lakonický kovboj láskou k jiné ženě, kterou si přivedl do svého domova. Jmenovala se Tanya a s Chasem nedočkavě očekávali narození dítěte. Marcie pracovala jako realitní agent a proto ji Chase s Tanyou požádali, aby pro ně našla vhodný dům. Po jeho prohlídce, které se Chase neúčastnil, se však Marcie s Tanyou staly oběťmi automobilové nehody, způsobené studentem, jenž nerepektoval stopovou značku a z boku narazil do jejich vozidla, který řídila Marcie. Při havárii byla Marcie těžce zraněna, Tanya však na její následky zemřela. Od této chvíle se Chasova povaha prudce změnila. Stal se popudlivým a zatrpklým člověkem, který začal putovat od města k městu a jediné uspokojení nacházel při vystoupeních na rodeu. Marcie se sice uzdraví, nicméně cítí výčitky svědomí a navíc s uvědomuje, že Chase stále miluje. Rozhodne se proto, že se pokusí jejich dávný vztah z dětských let vzkřisit k novému životu...
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Nespoutaná, temperamentní a odvážná Sage je po vysoké škole a má se vdávat. Když jí ale v předvečer Vánoc nastávající oznámí, že ji sice miluje, ale myslí si, že jsou příliš odlišní, nehodí se k sobě, že její nasazení do života je pro něho příliš vyčerpávající a tudíž by si měli svatbu ještě rozmyslet. Sage se rozhodne, že Vánoce stráví doma a začne pracovat v rodinné firmě. Ovšem k jejímu nemilému překvapení jí bratři oznámí, že s ní nepočítají, bude se přece vdávat. O zrušení zasnoubení totiž doma nikdo nic netuší, ví o něm jen záhadný Harlan Boyd, který pro firmu přechodně pracuje a náhodou byl svědkem Sageina osudného rozhovoru se snoubencem. Harlan je mužem bez minulosti, bez kořenů, Sage neví, co si o něm má myslet, rozčiluje ji, ale zároveň i přitahuje. A ani ona mu není lhostejná...
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Lucky je mladý temperamentní muž, který přitahuje ženy a rozhodně se jich nestraní. Po setkání s tajemnou rusovláskou, které se zastane v místní hospodě, je obviněn ze žhářství. Jedinou jeho šancí je najít tajemnou neznámou. Podaří se mu to velice brzy. Devon je novinářkou, která se romanticky provdala za vězně, o němž psala reportáž. Dosvědčí Luckymu alibi a spolu usvědčí pravé žháře. Devon se rozvede s trestancem a vezme si Luckyho. Štěstí rodiny je zkaleno smrtí švagrové, která zahynula při autohavárii.
Tichý muž (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Ella provozuje sama malý penzion a stará se o autistického synka. S příchodem nového nájemníka se začínají dít, zprvu nenápadně, v jejím uzavřeném světě změny a ač se jim Ella instinktivně brání, postupně shledá, že jejich náklonnost je vzájemná. Soukromý příběh je rámován rasovým napětím, ještě násobeným katastrofálním suchem a vyhrocenými sociálními nepokoji. Těžce nemocný nájemník se v těchto událostech - přes Ellin nesouhlas - nezištně velmi angažuje a po dokonaném lynči černošského kazatele celá situace vyústí v dramatický závěr, kdy nabídne za záchranu života autistického Ellina syna cenu nejvyšší. Komorní, psychologicky věrohodný příběh.
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Burke Basile se nemůže se ztrátou Kevina vyrovnat a jeho psychický stav se ještě zhorší potom, co je propuštěn na svobodu Wayne Bardo, který při oné osudné razii použil Kevina jako živého terče. Při procesu ho obhajuje člověk, o němž policie již dlouho věděla, že stojí v čele obchodu s drogami v New Orleans, ale neměla proti němu doposud žádné důkazy. Burke je odhodlán ho dostat za každou cenu a právě jejich souboj tvoří hlavní dějovou linii románu, jehož definitivní rozuzlení je docela překvapivé. Čtivě napsaná detektivka s dobře psychologicky prokreslenými hlavními postavami.
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Hrdinka odjíždí se svými syny na prázdniny do osamělého srubu u jezera, kde je hned první večer zaskočí silná bouře. Z nepříjemné situace je vysvobodí jejich dočasný soused, atraktivní muž, který navždy změní hrdinčin život. Oba se nacházejí v krizové životní situaci a jejich vzájemná náklonnost musí projít zkouškou rozhodování, co je v jejich životě nejdůležitější a jak se vyrovnají se svými dosavadními závazky.
V šachu (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2013
Nadějná investigativní novinářka Tiel je schopna kvůli mediální bombě promarnit i dovolenou. Teprve fingovaný únos zoufalého páru mladých lidí, jehož je nucena se účastnit jako rukojmí, jí pomůže přehodnotit vlastní život. Přispěje k tomu i narůstající cit k mladému obětavému lékaři, skrývajícímu se před světem po smrti své manželky. Napínavý román od výkonné a úspěšné Texasanky, která své věrné čtenářky ani tentokrát nezklame.
obálka knihy
Rok vydání: 2007
Krásná mladá žena se po letech v cizině vrací do rodného domu k těžce nemocnému otci a zároveň chce vyřešit svůj vztah k bývalému snoubenci. Ožívají vzpomínky z dětství a odkrývá se dlouhý příběh jižanské rezidence a intriky kolem rodinného dřevařského podniku. Hrdinka, která ví, jak umírajícímu otci záleží na rodinném sídle, rozhodne se přijmout pomoc poněkud záhadného muže a pouští se do boje za záchranu zadluženého nádherného domu.
Záměna (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2017
Jednovaječná dvojčata Gillian a Melina Lloydovy jsou si k nerozeznání podobná. Potřeštěnější z obou sester, Melinu, napadne zahrát si dávnou dětskou hru na záměny. Přesvědčí obezřetnější Gillian, aby na jeden večer zaujala její místo mediálního doprovodu austronauta a národního hrdiny Christophera Harta. Gillian sestřin návrh zpočátku odmítá, ale nakonec ho přijme a druhý den je nalezena mrtvá. Melina se rozhodne, že musí za každou cenu zjistit, kdo její sestru zavraždil.
Záměna (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2008
Gillian Lloydová po určitém váhání přistoupí na návrh své sestry Meliny a úspěšně ji nahradí ve funkci mediálního doprovodu slavného astronauta indiánského původu Christophera Harta. Ráno je nalezena ve svém bytě zavražděná. Mužovo svědectví i důkazy usvědčí jako pachatele jednoho ze zaměstnanců kliniky pro léčbu neplodnosti, kde den před svou smrtí podstoupila umělé oplodnění. Vrah, sexuálně frustrovaný náboženský fanatik, spáchá sebevraždu, a tak policie případ brzy uzavře. Melina a Christopher však mají pochybnosti, nechtějí se spokojit s oficiální verzí a další vývoj událostí potvrdí jejich podezření. Bez ohledu na ohrožení vlastního života a nezávisle na policii i FBI pokračují v pátrání, které je přivede do Nového Mexika, kde se nachází hlavní sídlo organizace charizmatického televizního kazatele, usilujícího nastolit prostřednictvím svého zvráceného programu nový světový pořádek.
Závist (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Dosud úspěšnou a šťastnou nakladatelku zaujme rukopis neznámého autora. Naše hrdinka sice autora vypátrá, ale zároveň uvede do pohybu události, které zasáhnou její vlastní rodinu a úplně změní její dosavadní život. Námětem románu je totiž stará historie o neštěstí při výletu na jachtě, kdy zahyne mladá žena. Za cenu rodinné tragédie a v ohrožení vlastního života se hrdince podaří odhalit, kdo je skutečným vrahem, jehož motivem byla závist.
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Každý večer usedá rozhlasová moderátorka k mikrofonu, aby v nočním vysílání oslovila tisíce posluchačů. Je pro ně přítelkyní, jíž se mohou svěřit se svou radostí i trápením. Příjemné setkávání v éteru se však změní v noční můru, když jí muž na druhém konci linky oznámí, že v nejbližších dvaasedmdesáti hodinách zavraždí mladou dívku. Vyděšená moderátorka ihned vše sdělí policii a začíná zoufalý závod s časem.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele