Sára Saudková

Sára Saudková - portrét autora

Sára Saudková

Narozen: 1967

Tvorba
Diskuze
Nahlavu (Fotograf)
obálka knihy
Rok vydání: 2002
Autor se zde vciťuje do situace člověka, který prožívá jedno citové zklamání za druhým. Pro tento účel zvolil celkem jednoduchý rým, zdůrazněný slangovými prvky, takže výsledný efekt má působit jako záměrně ledabylé sdělení o prohrách v intimní sféře, v mnoha případech ještě okořeněné určitými siláckými gesty. Jde tedy o poezii poměrně jednoduchou, která příliš nelpí na formální stránce a snaží se čtenáře ohromit či na něho zapůsobit reflexí citového prožitku. šink
obálka knihy
Rok vydání: 0
Představte si jednu úplně obyčejnou rodinu. Máma je moc hodná a veselá, jen občas trochu unavená, a táta chodí do práce a nemá moc času. Někdy se všichni smějí, jindy se zase trochu zlobí, ale mají se rádi. A když se večer všechno uklidní a celá rodina je spolu, vyprávějí si společně pohádky. Pohádkové příběhy plné fantazie od Sáry Saudkové vám připomenou, že ty nejhezčí chvíle zažijete jen s rodinou.
obálka knihy
Rok vydání: 2017
Čtyřicátník David pokorně roztáčí coby právník specializující se na obchodní právo kola kapitalismu a doma ve všem podléhá své rozkazovačné ženě. V opilosti se však vyspí s její nejlepší kamarádkou a od té doby začíná dostávat jeho role vzorného manžílka povážlivé trhliny. Od minimalistických zasedaček přes honosné kavárny po ty nejzaplivanější špeluňky tak začíná jeho cesta - možná za vnitřní svobodou, možná za naprostým sebezničením.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele