Sylva Lauerová

Sylva Lauerová - portrét autora

Sylva Lauerová

Narozen: 1962

Tvorba
Diskuze
Hračka (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2010
Erotický román z romantického prostředí Seychelských ostrovů, kde mezi světovými celebritami prožívá vášnivou milostnou romanci mladá česká psychoterapeutka.
Jumaroro (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2011
Karolína se vydává na dobrodružnou cestu do Jižní Ameriky, aniž by tušila, co přesně ji čeká. Její přítel Lukáš se nevrátil z dovolené a pátrání po jeho stopách hlavní hrdinku zavede až do brazilského deštného pralesa. V exotickém prostředí amazonské delty se odehrává téměř mystický příběh s překvapivým vyvrcholením. Nakladatelská anotace. Kráceno.
obálka knihy
Rok vydání: 2010
Sborník "Královny slz a ostružin" přináší ukázky z milostné a intimní poezie českých autorek, vznikající na přelomu druhého a třetího tisíciletí. Na ploše, čítající více než pět stovek stran, se objevuje více než čtyřicet básnířek v abecedním pořadí ve věku od osmnácti do sedmdesáti let, které předkládají přes čtyři sta básní. Editorka se pokusila dát prostor jak autorkám profesionálním, tak i amatérským. Proto se zde vedle známých jmen české poezie objevují i jména téměř neznámá, která se teprve pokouší na literární scénu proniknout.
Michael2007 (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2008
Kniha Michael2007 velmi osobitým stylem vypráví příběh o lásce a bolesti, příběh samoty i zrady, příběh plný krve, a přesto plný světla. Příběh starý tisíce let. Vypráví jej pozoruhodnou literární formou a spojuje téměř nespojitelné – sex, vášeň a víru.
Otrok (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Otrok je šokující román, ve kterém autorka zcela otevřeně a bez zábran popisuje detaily intimních scén striktně definovaného sadomasochistického vztahu a poukazuje na vnitřní touhu násilně ovládat na straně jedné a touhu být ovládán na straně druhé. Nutí čtenáře překročit onu pomyslnou hranu dnes stále ještě tabuizovaného tématu. ...Vlastně jej nenutí vůbec – dynamika příběhu, přicházející ve vlnách, přirozeně vtahuje čtenáře do děje. Prakticky on sám se, paradoxně, ocitá v jakémsi zvláštním vztahu dominance a submisivity ke knize samotné. Fascinován a překvapen svou vlastní zvědavostí začíná přehodnocovat své počáteční sympatie a antipatie a dochází tak k nečekaným závěrům nejen o hlavních postavách, ale i o sobě samém. „Otrok“ je kniha, u které budete nuceni odložit všechny své předsudky. Ale před tím, než vyřknete svůj ortel, že autorka zašla příliš daleko, kniha sama vás naprosto přirozeně postaví před podobnou otázku: Jak daleko jste ochotni zajít vy?
obálka knihy
Rok vydání: 2012
Nová kniha Sylvy Lauerové nese název Ovace nevlídnosti a obsahuje výběr poezie z let 2010-2012. Titul vás upoutá nejen svým paradoxním názvem, ale i graficky velmi zdařilou vazbou s netradičním průsvitným přebalem, který svým pergamenovým vzhledem evokuje pocit tajemna a neuchopitelnosti, něžné nevlídnosti. Autorkou grafických ilustrací, velmi přiléhavě a vkusně doplňujících text básní, je Monika Sedlářová.
Tichošlap (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2012
V mozaice každodenních životů, které prožívá pět účastníků románu, je něco, co je spojuje. Co tedy mají společného ambiciózní podnikatel Pavel, do sebe uzavřená nevyhraněná Aneta toužící po dítěti, citově vyprahlá krasavice Sonja a dvojice stárnoucích žen? Jsou to kroky podivného starého muže, který chodí okolo beze slov a žije svůj paralelní život v podzemí metra. Kde zůstal onen okamžik, kdy by došlo k osudové změně, a život by udělal zásadní očekávaný obrat. A co chce v příběhu sdělit němý podivín s výjimečnými schopnostmi?
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele