Zdeněk Žemlička

Zdeněk Žemlička - portrét autora

Zdeněk Žemlička

Narozen: 1957

Tvorba
Diskuze
obálka knihy
Rok vydání: 2007
Jarovít ze slovanského kmene Ránů přežil před mnoha lety přepadení a vyvraždění obyvatel ostrova Rujana Vikingy. Od těch dob žil pouze pro pomstu. Jednoho dne se mu naskytla příležitost zabít svého největší nepřítele, ale ani pomsta mu klid nepřinesla. Kde hledat klid a radost ze života, když jej jeho bůh zklamal? V knize se mísí víra ve staré bohy a nadpřirozené bytosti s příchodem křesťanství.
Vlčice (Autor)
obálka knihy
Rok vydání: 2015
Území Čech a Moravy, začátek našeho letopočtu. V tomto prostoru a čase začíná temný a krvavý život vlkodlačice Kroany. Na pozadí historických událostí kolem vzniku Marobudovy říše autor vykresluje příběh zločinu a touhy po pomstě, příběh vzpoury proti silám osudu, příběh plný zvratů, soubojů a bitev i pochmurných obrazů na hranici skutečnosti. Až se vám bude zdát, že víte, o čem kniha je, nebuďte si jisti. Až si začnete myslet, že máte jasno, nespoléhejte se na to. Všechno je jinak.
obálka knihy
Rok vydání: 2011
obálka knihy
Rok vydání: 2008
obálka knihy
Rok vydání: 2014
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele