Těsnohlídek a Ortenova Kutná Hora

Již dnes se uskuteční čtení Jana Těsnohlídka ml. v Praze. Od zítřka jej můžete potkat na literárním festivalu v Kutné Hoře, který spoluorganizuje.

Jan Těsnohlídek dnes čte ze své knihy Básně 2003 – 2015Jan Těsnohlídek ml. je jedním z nejúspěšnějších soudobých básníků mladé generace – ve svých třiceti letech vyprodal své první sbírky i několik dotisků. Na jaře proto vydal soubornou knihu Básně 2003 – 2015. Právě z této knihy bude básník číst již dnes od 17 hodin v Praze na adrese Rybná 8.

Dále přijměte pozvání na literární festival Ortenova Kutná Hora, který se koná od pátku do neděle. Letošní ročník je již 24. a probíhá na něm vedle vyhlášení výsledků soutěže pro mladé básníky také další literární a hudební program. Své sbírky tak představí laureáti Ceny Jiřího Ortena i další básníci. Z hudebníků se můžete těšit mimo jiné na šansoniérku Morasten, Vladimíra Mertu či industriální folk v podání Kittchena.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele