Hořící měsíc

Lilly Swansonovou právě potkala noční můra všech nevěst: na poslední chvíli si to rozmyslel. Prakticky za pět minut dvanáct.

Hořící měsíc vás zavede do Thajska.Nechal jenom ten proklatý vzkaz. Promiň, nemůžu. Nic víc.

Ve vedlejší místnosti sedí pět set hostů. A za chvíli jim dojde, že se něco hodně, ale opravdu hodně podělalo. Třeba že se vypařil ženich. Kdyby Lillyin pohled dokázal podpalovat, hořel by pravděpodobně nejen ten zatracený papírek…

Začíná se jí zmocňovat hysterie. Serve ze sebe svatební šaty, a pak… ztratí vědomí.

Probere se až doma. Společnost, dohled a psychickou podporu v jednom jí dělají nejlepší kamarádky. Dny plynou, jeden stejně mizerný jako druhý. Z apatie ji vytrhne až cinknutí telefonu. Dneska měli přece s Michaelem odletět na líbánky do Thajska! Ale… ještě pořád to na letiště přece stíhá, ne? Netrvá moc dlouho, než dojde k rozhodnutí: poletí sama.

Rodině napíše až z letadla, protože ten nápad by se jim zrovna nezamlouval. Mírně řečeno. To ještě netuší, že se zamiluje. Na svatební cestě, kterou tráví bez svého nastávajícího. Do muže, který „v žádném případě není její typ“. A uvědomí si díky tomu spoustu věcí…      

Hořící měsíc je prvotinou jihoafrické autorky Jo Watson. Kniha má 272 stran a u nás ji vydalo nakladatelství XYZ. Vzadu je navíc ochutnávka z autorčiny další knihy. Takže pokud se vám Hořící měsíc líbil, můžeme doufat spolu, že ji XYZ taky vydá.

 

Hořící měsíc je prvotinou jihoafrické autorky Jo Watson.

 

Hořící měsíc je ideální čtení do horkých letních dnů, nebo aspoň pro navození jejich atmosféry. Autorka má velice čtivý styl psaní a patříte-li mezi milovníky romantiky, exotických destinací a celkově oddechové literatury, určitě si vás získá. U nás může být příběh atraktivní už jen prostředím, v němž se odehrává. Pro mě osobně bylo zajímavé podívat se takto do Thajska. 🙂 A, nepopírám, taky sledovat jiskření mezi Lilly a Damienem. Místy mi přišlo, že Michael ji i přes dlouhodobý vztah moc dobře neznal.

Příběh sledujeme v ich formě z pohledu Lilly. Obálka je povedená, slibuje nenáročný příběh a je třeba ho i očekávat. Ale i takové jsou občas důležité… třeba po něčem náročnějším nebo ve zkouškovém období. Nebo prostě jen tak. Za sebe můžu jedině doporučit a doufat, že se u knihy pobavíte taky tak skvěle jako já.

 

Knihu k recenzi věnovala Albatros Media.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele