Audioknižní nadílka

Audiotéka dnes slaví šesté narozeniny. Svým pravidelným posluchačům i audioknižním nováčkům přináší zajímavé slevy. Které knihy z dnešní nabídky nás zaujaly?

Na českém audioknižním poli působí dvě významné firmy, které nabízejí četbu do ucha v digitální podobě – Audiotéka a Audiolibrix. Obě mají vlastní mobilní aplikace, které tento druh prožívání knih činí dostupnější, obě přinášejí zajímavé slevové či klubové akce. Audiotéka vydává vlastní audioknihy, které neseženete nikde jinde, Audiolibrix zase přináší novinky ze světa knih, a to jak v podobě blogu, tak i podcastů či Instagramu.

Sledovat obě se vyplatí. Dnešní příspěvek je však věnován oslavenci – Audiotéka totiž právě dnes slaví šesté narozeniny!

 

Audiotéka slaví 6. narozeniny slevami.

 

V rámci dnešní narozeninové akce můžete vybírat ze všech audioknih včetně čerstvých novinek, které zakoupíte za zvýhodněnou cenu.

Audiotéce gratulujeme a přejeme mnoho dalších let s knihami do ucha.

 

Audioknižní tipy

 

Poločas rozpadu je volným pokračováním Spadu, nyní v audioknižní podobě.Spad a Poločas rozpadu – audioknižní zpracování postapoklayptických románů Františka Kotlety načetl Borek Kapitančik.

Obě knihy jsme na Zeedee recenzovali, Spad navíc i v audio podobě. Poločas rozpadu bude brzy následovat, jedná se o horkou novinku nakladatelství Epocha.

Hra o trůny a její čtyří pokračování mají dohromady více než 270 hodin.Nechce se vám číst tlusté knihy a přesto byste rádi nakoukli do světa Písně ledu a ohně? Hra o trůny i její čtyři pokračování jsou načtená Františkem Dočkalem.

V tomto případě však audioknihy pomohou spíš od váhy než od doby čtení – všech pět dílů dohromady má více než 270 hodin!


Oddělení Q se pouští do vyšetřování, svědkem je patnáctiletý Marco.Oddělení Q s oblíbenou dvojicí vyšetřovatelů Carlem Mørckem a Asadem již vyřešilo čtyři zapeklité případy v knihách Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi a Složka 64.

Nyní je kroky zavedou mezi ministry, kteří se snaží zakrýt korupční aféru. Nepohodlní svědci musí zmizet a jedním takovým je i Marco – patnáctiletý zlodějíček.

Všechny knihy série včetně poslední novinky jsou také součástí narozeninové akce.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti má filmovou obálku s Evou Green.Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti se na plátnech kin objevil právě před rokem. Zhruba ve stejnou dobu  vydalo nakladatelství Jota knihu s filmovou obálkou a také audiokniha od OneHotBook vyšla s portétem Evy Green na obálce.

Příběh načetl Viktor Dvořák, kterého můžete znát například ze seriálů První republika nebo Kriminálka Anděl.

Akce platí pouze 3. a 4. října!

Vybrali jste si? Máte svou oblíbenou audioknihu?

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele