Ben Aaronovitch míří do ČR

Britský autor městské fantasy, kterého proslavila série Řeky Londýna, míří do české kotliny. V polovině července jej můžete potkat v Praze a Ostravě.

Ben Aaronovitch letos v létě navštíví Českou republikuBen Aaronovitch má i v České republice silnou základnu fanoušků. Ti jistě uvítají možnost se s tímto britským autorem, jehož proslavila série Řeky Londýna, osobně setkat.

První možnost budou mít čtenáři, kteří se v úterý 18. července dostaví na Avoid Floating Gallery, kde v rámci festivalu Na vlnách MKP proběhne Večer s nakladatelstvím Argo. To je v ČR výhradním vydavatelem Aaronovitchových děl.

Později autor zamíří do Ostravy na festival Colours of Ostrava, kde vystoupí v rámci diskuzního fóra Meltingpot. To bude probíhat od 19. do 22. července, přesný program však zatím není zveřejněný.


Řeky Londýna jsou českému publiku známé již od roku 2015.První díl stejnojmenné série, Řeky Londýna, vyšel v češtině v roce 2015. Od té doby je možné na pultech knihkupectví obdivovat tři jeho pokračování v klasické knižní podobě a jednu v komiksové, Řeky Londýna navíc loni na podzim vyšly i jako audiokniha.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele