Japonský Book club

Cestovali jste o prázdninách? Pokud vám nevyšla žádná exotická destinace, můžete se vydat do Japonska s knižním klubem v pražské knihovně.

Tématem příštího setkání Book Clubu je japonská literatura.Book Club se schází každý měsíc v Městské knihovně v Praze a je určen zahraničním návštěvníkům a také českým čtenářům, kteří si chtějí procvičit angličtinu na tématu, které je baví – na knihách.

Příští setkání proběhne ve středu 13. září od 18 hodin v Dílně, v budově na Mariánském náměstí. Tématem je tentokrát japonská literatura.


Zadání je tedy jasné: přečtěte si knihu od libovolného japonského autora a přijďte diskutovat nejen s ostatními účastníky, ale také s hostem tohoto setkání – Tomášem Jurkovičem, překladatelem knih Haruki Murakamiho do češtiny.

Nemějte obavu, že zvolíte špatně. I pokud jste fanouškem mangy, jedná se o literární žánr, který má mnoho obdivovatelů. Jistě najdete někoho, kdo s vámi rád probere vaše oblíbence. V japonské literatuře však najdeme také kriminálky, historickou prózu nebo příběhy ze současného světa.

じゃあまた来週

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele