Knižní události

Stručný přehled akcí spojených s knihami a spisovateli, pozvánky na knižní kluby a další zajímavé události.

 

 15. února

18:00, PrahaČtení z knihy Cesta svatým Vít-ahem s Lelou Geislerovou. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

 

Rozmačkané ego se slaninou bude mít křest 20. února20. února

16:00, Praha: Křest a autogramiáda knihy Cesta svobody. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

17:00, BrnoAutogramiáda Miroslava Donutila. Knihy Dobrovský, Joštova 6.

17:00, PrahaAutogramiáda Haliny Pawlowské. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

17:30, PrahaKřest knížky Lenky Požárové s autogramiádou – knihu Rozmačkané ego se slaninou pokřtí Táňa Le Moigne, ředitelka Google ČR a SR. SmetanaQ Café & Bistro, Smetanovo nábřeží 334/4. 


 

21. února

18:00, Praha: Literární sraz. Setkání autorů a příznivců literatury s možností hodnocení rozepsaného textu, hosté Pavel Renčín a Martin Štefko. Darkvelvetcafebar, Husitská 15.

 

23. února

17:00, PrahaDobrý rozhovor s Innou Václavovou, mistryní světa v jachtingu. Povídat si budeme nejen o knize V zajetí Atlantiku, ale také o moři, větru a rychlosti. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

Křest knihy Srdce Aporveru proběhne 27. února27. února

17:00, Praha: Autogramiáda Davida Šenka ke knize Srdce Aporveru. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

17:30, Praha: Beseda a autogramiáda Tomáše Šebka. Seznamte se s prací lékařů v nelehkých podmínkách v Jižním Súdánu či Afghánistánu, o které Tomáš Šebek s nadhledem a humorem píše ve svých knihách. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

19:00, PrahaMalinka, D. Táborská | BOOK'S CALLING Club. Čtenářský klub za účasti autorky čtené knihy. Účast po předchozí rezervaci, účastnický poplatek 150,- Kč.

 

28. února

17:00, Praha: Autogramiáda a beseda s Janem Cimickým. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

19:00, PrahaPetr Janeček: Mýtus o pérákovi (křest knihy). Kavárna Liberál, Heřmanova 6.

 

6. března

17:00, Praha: Přivítání knihy Petra Prokopa Siostrzonka OSUDY. Křest knihy proběhne na střeše Lucerny. Počet míst je omezen, rezervace na radioteka@rozhlas.cz. Štěpánská 61.

 

7. března

17:00, PrahaAutogramiáda Petra Havlíčka, spoluautora knihy Jde to i bez mléka a vajec. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

8. března

17:00, Brno: Placen za život, Paměti Deštivé panny – křest knih. Dvojitý křest knih Placen za život od Karla Keslly Mazánka a Paměti Deštivé panny od Ley Káňové. Moderuje Přemek Kubák. Knihovna Jiřího Mahena, Maloměřice, Selská 16.

17:00, PrahaAndrea Verešová pokřtí knihu Jsem příliš mladá, abych zestárla světově uznávané vizážistky Aleny Klenot. Knihu pokřtí tři výjimečné ženy Andrea Verešová, Marie Tomsová a Petra Černocká. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

 

Chybí vám tu nějaká akce? Pořádáte vlastní? Napište Aleně!

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele