Knižní události

Stručný přehled akcí spojených s knihami a spisovateli, pozvánky na knižní kluby a další zajímavé události.

 

19. června

17:00, PrahaAutogramiáda Margarety Křížové a křest její knihy Z deníku investorky, ve které prezentuje, jak se stát úspěšnou podnikatelkou a radí, jak vystoupit ze své komfortní zóny. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

20. června

Knihu Černooká Anny Musilové pokřtí youtuber Kovy.17:00, PrahaKřest knihy Černooká. Kmotrem knihy se stane youtuber Kovy, kamarád autorky Anny Musilové. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

17:00, PrahaAutogramiáda Margit Slimákové. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

21. června

15:30, Praha: Křest knihy Malý průvodce po hrobech velkých III. Knihu pokřtí Tomáš Töpfer, Ilona Svobodová a Zuzana Maléřová. Čestným hostem bude Iva Hüttnerová. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

17:00, PrahaAutogramiáda Marka Hermana, autora knihy Najděte si svého marťana. Akce se koná k oslavě 60.000 prodaných výtisků. Knihkupectví Kosmas, Veverkova 16, Praha 7

 

22. – 23. června

Brno: Maheniks 2018. Nejen knižní festival, na kterém vystoupí Jiří W. Procházka, Petra Slováková, Petr Kopl či Tereza Matoušková. TEEN – Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4.

 

26. června

Autorka Temných říčních proudů, Sharon J. Bolton, navštíví v červnu Prahu.

15:00, Praha: YOLI piknik 2018! Setkání knihomolů se zástupci nakladatelství. Kinského zahrada, Petřínské sady (info o přesném místě v události).

16:30, Praha: Křest a autogramiáda audioknihy Jedlová samota. Audioknihu pokřtí interpreti i ti, co se podíleli na jejím vzniku. Těšit se můžete třeba na Oldřicha Navrátila, Dušana Sitka, Jiřího Dvořáka, Lukáše Křišťana, Růženu Merunkovou, Daniela Švába nebo Jindřišku Novákovou. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

17:00, PrahaAutogramiáda Sharon J. Bolton. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

27. června

17:00, Praha: Setkání Fresh Books - YA kniha vs. film/seriál. Dílna, Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 1.

19:00, PrahaNad Knihou měsíce: Alena Mornštajnová. Beseda nad (audio)knihou měsíce května podle redakce Literárek – Hana. Literární kavárna Řetězová.

 

28. června

Jaroslav Kalfař pojede na vlnách MKP.19:30, Praha: Jaroslav Kalfař Na vlnách MKP. Avoid Floating Gallery, Výtoň.

 


Chybí vám tu nějaká akce? Pořádáte vlastní? Napište Aleně!

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele