Knižní události

Stručný přehled akcí spojených s knihami a spisovateli, pozvánky na knižní kluby a další zajímavé události.

17. dubna

17:00, PrahaAutogramiáda Miroslava Macka a křest jeho nové knihy 3x na horké stopě. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

18. dubna

17:00, Praha: Autogramiáda Luďka Staňka a Miloše Čermáka. Představí knihu Přišel Bůh do kavárny v Karlíně. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

17:30, PrahaKřest knihy Hastrman a autogramiáda herců z filmu Hastrman – reedice stejnojmenné knihy Miloše Urbana. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

18:30, LiberecJulie Nováková v Jotunheimu – Světy za obzorem. Autorské čtení z novinky "Světy za obzorem", která je souborem SF povídek, čtenáře vezme na jízdu od Země přes sluneční soustavu až do dalekých koutů galaxie. Host večera: Karolina Francová. Svět Jotunheim, Železná 248/10.

 

19. dubna

Gabriela Koukalová představí svou knihu 19. dubna v Praze a 2. května v Brně.17:00, Hradec Králové: Autogramiáda Miroslava Donutila. Knihy Dobrovský, Atrium Hradec Králové, Dukelská třída 7.

17:00, PrahaAutogramiáda Gabriely Koukalové a křest její knihy. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

 

23. dubna

18:00, PrahaAutogramiáda Michaly Jendruchové a křest její knihy Dvojité salto na talíři. Knihu pokřtí dabérky seriálu Přátelé – Pavla Rychlá Vojáčková, Miriam Chytilová a Stanislava Jachnická. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

24. dubna

17:00, PrahaElena Lappin v Praze! Elena Lappin se narodila v Moskvě, vyrůstala v Praze, poté emigrovala do Německa, ale žila také v Londýně, Izraeli nebo USA. Životní příběh téhle energické dámy zaujal celý svět a kniha v dubnu vychází i v češtině. Autorka knihu přiletí osobně představit a pokřtí ji spisovatelka Bianca Bellová. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

25. dubna

Erik Tabery představí svou Magnesií Literou oceněnou knihu Opuštěná společnost.17:00, PrahaAutogramiáda Erika Taberyho ke knize Opuštěná společnost. Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41.

 

27. dubna

17:00, Praha: Dobrý rozhovor s Ottou Bohušem a Janou Reichel. Rozhovor s autory knihy Orbis Tweetus. Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22.

 

2. května

17:00, BrnoAutogramiáda Gabriely Koukalové a Petra Koukala. Knihy Dobrovský, Joštova 6.

 

 

Chybí vám tu nějaká akce? Pořádáte vlastní? Napište Aleně!

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele