Kovy na turné

Český youtuber, který vydal knihu o svém dětství, dospívání a životu bez kamery, projíždí Českem. Křest a dvě autogramiády již proběhly, dalších pět jich internetovou celebritu ještě čeká. Jedna z nich proběhne právě dnes v Ostravě.

Kovy s knihou Ovšem objíždí Českou republiku.Youtuber Kovy, vlastním jménem Karel Kovář, ve svém videu slavnostně oznámil, že napsal knihu. Je plná fotek z dětství, zápisků z deníčků z dospívání, příběhů z cest a postřehů moderního mladého muže ze života mimo objektiv kamery.

Kniha Ovšem vyšla 23. listopadu a od té doby je Kovy na turné po České republice. Poprvé své knižní dílo představil 22. listopadu v Pardubicích, pražští fanoušci se jej dočkali v den vydání.

Právě dnes míří Kovy do Ostravy, kde bude od 17 hodin v Knihách Dobrovský v obchodním centru Forum Nová Karolína probíhat autogramiáda.

V příštích dnech zamíří do Brna (29. listopadu), Plzně (6. prosince), Českých Budějovic (7. listopadu) a Liberce (13. prosince). Své místo setkání si najděte na Kovyho knižním webu nebo v našich Knižních událostech.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele