Křest nové knihy Ireny Obermannové

První detektivka známé české autorky vychází tento týden. Den před oficiálním uvedením se můžete zúčastnit jejího křtu, případně i Literárního salónu.

Dobré duše je název první detektivky Ireny Obermannové.Dobré duše jsou příběhem geniální šachistky, která přijíždí do malého města, aby sehrála simultánní partii s místním šachovým klubem. Místo toho se však připlete k vyšetřování vraždy.

První detektivka z pera oblíbené i zatracované autorky Ireny Obermannové, vychází ve čtvrtek u nakladatelství Motto.

Již ve středu odpoledne se koná křest této knihy. 26. července od 16 hodin se můžete zúčastnit Literárního salónu, ve kterém vás autorka provede procesem tvorby a dovolí vám vymyslet alternativní pokračování svého nejnovějšího díla. Na tuto akci je nutné se předem přihlásit.

Pro ostatní zájemce o podpis platí stejné datum a místo, tedy SmetanaQ na Smetanově nábřeží v Praze, přijďte však až na 18. hodinu, kdy začne samotný křest. Patrony se stanou dominikánský kněz Tomasz Dostatni a rabín Štěpán Kliment. 

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele