Letuška

Zatoužili jste po nějaké dobré oddechové knížce, která vás svou zápletkou zahřeje u srdce? Máte rádi vtipné knihy okořeněné špetkou erotiky? Tak potom je Letuška čtením právě pro vás.

Příběh Letušky vypráví o šestadvacetileté Sinead.Příběh vypráví o šestadvacetileté letušce Sinéad, jejíž život může na první pohled vypadat dokonale, protože má v životě vše, co kdy chtěla. Je velmi pěkná, rozumu pobrala dostatek a díky své práci se dostane do nejrůznějších koutů světa. (A upřímně, práce letušky je pro mnoho žen snem.)

Ona sama to tak ale nevidí. Právě se zotavuje z nedávného rozchodu a začíná zjišťovat, se práce letušky je z určitého úhlu pohledu sice záviděníhodná, ale jí už přestává vyhovovat. Představovala svůj život zcela jinak a nyní neví, jak s ním naložit dál. Nechce už jen přežívat ze dne na den, ale zažít opravdový život – začít si užívat každé minuty. A věřte nebo ne, stačí jeden let a Sinéad má o nové trable (ale i radosti) postaráno.

Když totiž letadlo vzlétne z Melbourne, sedí v něm zrovna jeden velmi pohledný, ale také arogantní a velmi sebevědomý muž – Gabriel. Už na první pohled je každé ženě jasné, že je to přesně ten typ, co střídá ženy jako ponožky, a je zvyklý, že si všechny obtočí kolem prstu. Pro Sinéad se stane nejneoblíbenějším pasažérem číslo jedna. Ačkoliv nedokáže zcela odolat jeho šarmu, nehodlá být další čekatelkou v řadě. Všechno se ale o to víc zkomplikuje, když se kvůli nepříznivému počasí musí změnit trasa letu a letadlo se vydá do Singapuru. Posádku i s cestujícími čeká nouzové přistání. Co horšího by se asi ještě mohlo stát, že?

Vždy může být bohužel ještě hůř. To Sinéad na vlastní kůži zažije, když se v hotelovém apartmá setká s Gabrielem, který od něj má také klíče. Zmatek a málo volných míst zapříčiní to, že na oba zbyl jeden hotelový pokoj. Ani jeden z toho nejsou nijak moc nadšení, ale jsou přeci dospělí, to zvládnou, ne? Sinéad má ve svých citech jasno. Nechce nový vztah a Gabriel, který vztah neměl asi nikdy, si nechce zbytečně komplikovat situaci.

Jenomže – co dělat s tou chemií mezi nimi? Můžou se dva lidé tak přitahovat, aniž by se to nezkomplikovalo?

 

Na tento nový příběh od nakladatelství XYZ jsem byla velmi zvědavá. Romantické knihy smíchané s humorem a trochou erotiky mám na oddech ráda, a jelikož jsem těsně před touto knihou dočetla trochu podobnou (také z leteckého odvětví), byla jsem zvědavá na porovnání. Sinéad a Gabriel byli sympatičtí hrdinové, kteří opisovali dějovou linku, která je pro daný žánr knih typická. Od začátku je tak sice jasné, jak se děj bude vyvíjet, ale s tímto vědomím se do příběhu již pouštíme. To, co měla, kniha splnila – bavila jsem se u ní a relaxovala.

K romantické lince autorka přidala i trochu komplikovanější minulost obou hrdinů, čímž do příběhu vložila napětí, a příběh tak utíkal velmi rychle.

Pokud máte rádi romantické knihy, Letuška by vám neměla uniknout. Je to velmi příjemné čtení, které oceníte ve volných chvilkách, a které vám určitě zpříjemní vaši náladu.

 

Knihu k recenzi věnovala Albatros Media.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele