Medvěd Wrr odkrývá karty

Dětská knížka dvojice českých grafiků o medvídkovi putujícím knižními světy byla objevem loňského roku. Letos se dobrodružné výpravy můžete zúčastnit i doma – díky karetní hře.

Medvěd Wrr se připravuje také jako karetní hra.Michal Široký a Jaromír Štejnar vyráběli nejdříve designová trika, později se vydali na dráhu knižních tvůrců. Jejich pohádkové zpracování uchvacuje české a slovenské děti i rodiče už od loňského léta. Peníze na vydání své první knihy sehnali díky crowfundingové kampani na HitHitu a stejně tak propagují i novou karetní hru s oblíbeným Medvídkem Wrr.

Karetní hra Medvěd Wrr vás zavede zpět do prostředí knihy. Společně s malým, trochu otrhaným medvědem budete muset zabránit zlotřilým pirátům v jejich ďábelském plánu.

Samozřejmostí je detailní grafické zpracování, na kterém si oba autoři dávají obzvláště záležet a které právě pro svou hravost vyvolává takové sympatie.

Přispět na výrobu a objednat si třeba právě onu novou hru můžete ještě měsíc na HitHitu. V současné době je však již z požadovaných 150 tisíc vybráno více než 100, takže je pravděpodobné, že časem karty najdete i ve svém knihkupectví.

TIP: Přečtěte si rozhovor s tvůrci knihy Medvěd Wrr, Michalem a Jaromírem!

 

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele