Medvěd Wrr: pro přečtení otevřít!

Nový ryze český knižní projekt hledá své čtenáře na HitHitu. Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! láká na poutavý příběh i stylové ilustrace.

Medvěd Wrr hledá čtenáře na HithituMedvěd Wrr se začte do knihy a stane se součástí jejího příběhu. Tento pocit znají snad všichni, kteří kvůli čtení probděli půlku noci, jenom aby se svým hrdinou mohli být o chvilku déle. Jak ale tento zážitek zprostředkovat dětem, které raději než s knihou usínají s tabletem?

Právě o to se pokouší nová kniha z dílny Michala Širokého a Jaromíra Štejnara. Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! vtahuje především děti do příběhu nejen svým nápadem, ale také zajímavým grafickým zpracováním.

Příběh začíná v Hradci Králové, rodném městě obou ilustrátorů. Děj ale zvídavého medvěda zavede třeba na palubu pirátské lodi. Kniha obsahuje velké plnobarevné obrázky, k nimž jsou krátké texty spíše doprovodnou informací. Medvěda, který ztvárňuje titulní roli, autoři původně navrhli jako logo obchodu s tričky Pandemic. Hradecký dopravní podnik jím vyzdobil jeden ze svých autobusů.

Kniha nyní hledá své přispěvatele na crowdfundingovém portálu Hithit a za první týden akce již získala třetinu potřebných prostředků. V kampani můžete získat nejen samotnou knihu, ale i sadu pohlednic, pexeso nebo třeba tričko. 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele