Nová služba v knihovně

Městská knihovna v Praze chce v půběhu léta zpřístupnit veřejnosti malé natáčecí studio. Uplatnění v něm najdou především knižní videoblogeři, ale i ostatní zájemci.

Natáčecí studio vznikne v Městské knihovně v PrazeMěstská knihovna v Praze připravuje pro knižní blogery, kteří vytvářejí videa, tzv. booktubery, natáčecí studio. Jeho fyzická realizace proběhne v letních měsících. Nyní však můžete ovlivnit jeho podobu. V úterý se totiž uskuteční setkání, na kterém Miloslav Linc, autor fantasy a metodik služeb Městské knihovny v Praze, chce vyzpovídat všechny, kteří mají o natáčení zájem, aby na základě jejich poznatků mohlo nové studio vzniknout.

Setkání se uskuteční 27. 6. od 17 hodin v budově na Mariánském náměstí, na konci dětského oddělení u nepoužívané šatny, která se má v natáčecí studio proměnit.

Videokoutek má poskytnout zázemí, které pro natáčení potřebujete, a bude tak vhodný nejen pro nadšence do videí s knižními recenzemi, ale prakticky pro kohokoli.

Pokud se chcete zapojit, potvrďte svou účast na mailu miloslav.linc@mlp.cz

 

avatar uživatele
před 11 mesíci
Četl jsem to včera na FB. Takového Lince by potřebovala každá knihovna.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele