Novinky v únoru

Leden, měsíc s minimem nových knih, je konečně za námi. Pojďme se podívat, jaké pecky pro nedočkavé čtenáře připravují vydavatelé v následujících týdnech.

Počátek je již pátým dobrodružstvím symbolologa Roberta Langdona.Na začátek tu máme Počátek – dlouho očekávané, jak jinak než bestsellerové pokračování příběhů profesora symbologie Roberta Langdona. Po událostech z Inferna se Robert vrhá do další zběsilé akce. Tentokrát začíná ve Španělsku a jak je dobrým zvykem, ve snaze zachránit si holý život procestuje lán světa se sličnou ženou po boku.

Kniha Počátek od Dana Browna vychází 7. února v nakladatelství Argo.

Poslední paní Parrishová vychází v polovině únoraDaphne Parrishová má všechno: krásný vzhled, skvělého manžela, život v luxusu, obdiv společnosti, roztomilé děti. Amber Pattersonová nemá nic. Místo toho, aby se dusila závistí, rozhodne se, že si přisvojí život Daphne.

Poslední paní Parrishová patří do rodiny psychothrillerů, ve kterých nahlédnete do nejhlubších zákoutí lidské duše a do poslední stránky nebudete vědět, na čem jste a jak to všechno dopadne.

Kniha sester píšících pod pseudonymem Liv Constantine vychází 12. února v nakladatelství Domino.


Řád věčných trnů je pokračováním Řádu zlomených křídelFantasy z Hostu čeká již brzy nový přírůstek: pokračování knihy Řád zlomených křídel. Kniha Aliette de Bodard se tentokrát halí do svůdné rudé obálky a nese název Řád věčných trnů

Paříž je zničená magickými souboji, ale Padlí andělé stále soupěří o nadvládu nad městem. Cesta k novému mírovému soužití ale bude trnitější než intriky trnikeřského řádu.

Vydejte se na podivné putování s nesourodou čtveřicí hrdinů již od 6. února. Řád věčných trnů vydává, stejně jako první díl, nakladatelství Host.


Serafina a rozštěpené srdce je třetí díl série, kterou vydává CooBoo.Mezi dětskými knihami najdeme novinek požehnaně. Za zmínku však stojí zejména třetí díl knih Roberta Beattyho o Serafíně.

Do Biltmorského panství se řítí bouře. Dívka však nepoznává své staré přátele, kteří se chovají podivně, a nepřátelé, jak se zdá, jsou všude okolo. Dokáže přijít na to, jaká tajemná síla stojí za všemi potížemi a zachránit tak nejen sebe, ale i ostatní obyvatele Biltmoru?

Zatím poslední díl série vyšel v USA v loňském roce, českého vydání se dočkáme již 19. února, a to tradičně u CooBoo. Autor nevylučuje pokračování, spíš se ale v budoucnu setkáme s novou hrdinkou, kterou Robert Beatty pošle do již známého prostředí Biltmoru.


Víc už se nedozvíme jsou deníkové záznamy těhotné učitelky.Irské maloměsto, kočovníci, zakázaná láska, těhotenství. To vše najdeme v deníku, který si vede Melody Sheeová. Je totiž učitelka. Těhotná. Se svým 17 letým žákem.

Donal Ryan své čtenáře zavádí do prostředí, které měli možnost poznat v jeho předchozích knihách. Přesto je příběh s názvem Víc už se nedozvíme v něčem odlišný.

Chcete se dozvědět víc? Titul hledejte od 26. února u Knihy Zlín. 


Valentýnské prokletí vás zavede na střední školu, kde řádí tajemné síly.Krátce před Valentýnem vám hrozí Valentýnské prokletí. Příběh Jodi McAlister však není žádná středoškolská romance.

Jak se stalo, že se na jedné střední škole sešli čtyři studenti, kteří mají narozeniny ve stejný den, jímž je Valentýn, a po kterých jdou podivné bytosti? Ani Perla Linfordová není v bezpečí. Aby mohla záhadě přijít na kloub a sebe i své spolužáky zachránit, musí spojit své síly s klukem, kterého nemůže vystát.

Kniha Valentýnské prokletí vychází 8. února ve Fragmentu.

 

 

 

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele