Posilujeme tým recenzentů

Nemáte pro koho psát? Rádi byste se dělili o své čtenářské prožitky, ale nechce se vám zakládat blog? Máte touhu se v recenzování zlepšovat?

Zeedee hledá recenzentyPište pro Zeedee!

Nabízíme příležitost spolehlivým a nadšeným lidem, kteří mají zájem výměnou za recenzní výtisky knih psát zajímavé a přínosné články. Chceme recenze, které mají opravdu vypovídající hodnotu. Věříme, že ne každá kniha musí mít perfektní hodnocení, přesto si může najít svého čtenáře.

Chcete se v recenzování zlepšovat? Zpětnou vazbu můžete dostat nejen od týmu Zeedee, ale i lidí z opravdové novinářské praxe.

Nejste si jisti gramatikou? Nevadí, vaše texty před publikováním na Zeedee projdou redakční úpravou.

Chcete své recenze zveřejnit i na vlastním blogu? I to můžete, jen pár dnů počkejte a nezapomeňte uvést, že jste knihu četli díky Zeedee.

Fotíte navíc hezké snímky a máte Instagram? Přičtěte si body k dobru. Bookstagramové příspěvky sdílejte a hledejte pod #jsemzeedee.

Čtete jenom detektivky, sci-fi nebo young adult? Vaši specializaci vítáme. Chceme, abyste se stali mistrem ve svém oboru, ať už je to severské krimi nebo postapo lovestory. Jedině tím, že se zaměříte na jeden druh literatury, získáte přehled a budete moct srovnávat. A právě to dělá z obyčejné recenze dobrou.

Píšete i jiné články, než jen knižní recenze? To je skvělé! Zajímavosti ze života autorů, reportáže z akcí nebo perličky z knižního trhu jsou pro Zeedee stejně důležité.

Co z toho budete mít vy?

Vaše články a recenze si přečte mnohem více lidí, dostanete se bez práce na sociální sítě a navíc se stanete součástí komunity podobně zapálených čtenářů, kterým záleží na vašem názoru.


Chcete to s námi zkusit?

Vyplňte tento formulář, podělte se s námi o ukázku vaší práce, sdělte nám, co rádi čtete.

O nových knihách k recenzi vás budeme informovat ve facebookové skupině Zeedee crewJakmile se lépe poznáme, můžete dostávat knihy přednostně.

Nezapomeňte však uvést e-mail, který opravdu používáte. Jakmile vás vybereme, máte 24 hodin na rozhodnutí, jestli nabízenou knihu opravdu chcete číst a recenzovat.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele