Právě vychází: Neobyčejní

Nová kniha Victorie Schwab, kterou znají spíše mladší čtenáři, vychází právě v těchto dnech. Tentokrát se ale bude jednat o dobrodružství pro dospělé.

Neobyčejní jsou příběhem Victorie Schwab pro dospělé čtenáře.Nakladatelství Argo, které vydalo i další knihu americké autorky Victorie Schwab, Temnější tvář magie, tento týden uvedlo knihu Neobyčejní. Ačkoli je autorka známá spíše svými sériemi pro mladší čtenáře nebo young adult, tato kniha má být jejím prvním počinem pro dospělé.

Příběh dvojice samotářů, Victora a Eliho, začal už během školních let. Tito spolubydlící z koleje v závěrečném roce vysokoškolského studia hledají zábavu v zážitcích blízké smrti, adrenalinu a nadpřirozené moci.

O deset let později Victor utíká z vězení a z Eliho se stává úhlavní nepřítel. Který z bývalých spolužáků z tohoto příběhu o žárlivosti a ctižádosti vyvázne se zdravou kůží?

Autorce už letos v ČR vyšla kniha, a to v kategorii young adult, Divoká píseň, kterou vydalo nakladatelství Cooboo. Zde také vyšla v roce 2014 fantasy série Archiv, dětskou trilogii Můj anděl strážný vydává Albatros.

Victoria Schwab se narodila v roce 1987, v červenci tak oslaví 30. narozeniny.

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele