Soutěž: Ódinovo dítě

Chcete vyhrát podepsaný první díl trilogie Havraní kruhy Siri Pettersen?

Siri Pettersen navštívila Prahu a Brno v rámci Dnů severuSiri Pettersen v minulém týdnu navštívila Českou republiku. Mohli jste ji potkat na Dnech severu 21. listopadu v Brně, 23. v Praze a v pátek 24. listopadu se zúčastnit autogramiády v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí.

Nakladatelství Host ve spolupráci s Luxorem a Skandinávským domem nám umožnilo získat nejen knihu podepsanou samotnou autorkou a také překladatelkou Jitkou Jindřiškovou, ale i uskutečnit rozhovor. Ten na vás již čeká na Zeedee a v pátek začíná soutěž o knihu Ódinovo dítě.

Ódinovo dítě s podpisem autorky a překladatelky čeká na svého nového majitele.Zadání soutěže tentokrát najdete v našem newsletteru, který odešel v pátek 1. prosince krátce po 19. hodině. Pokud jste se nestihli zaregistrovat, nezoufejte. Stále máte možnost to napravit.

Soutěžní formulář najdete zde, ale jedině v newsletteru objevíte tajné heslo, bez kterého se nedostanete do slosování o hlavní cenu.

Soutež končí v neděli 10. prosince 2017 o půlnoci. Později přijaté odpovědi nebudou do slosování zařazeny. Výherce podepsané knihy Ódinovo dítě budeme losovat ze všech správných odpovědí, kterým nebude chybět heslo.

Druhé kolo losování bude zahrnovat všechny zbývající soutěžící z prvního kola a všechny správné odpovědi bez tajného hesla. Druhá cena je zatím tajemstvím a překvapením.

Přidáte se?

 

avatar uživatele
před 9 mesíci
Výherkyní Ódinova dítěte se stává Kateřina Plachá, druhou cenu získává soutěžící s přezdívkou Motherlove. Co je druhou cenou? To zjistíte na našem Facebooku!
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele