Soutěž: Prokletí

Vyhrajte novou duchařskou detektivku Maurizia de Giovanniho! Tentokrát soutěžíme přímo zde, na Zeedee.

Komisař Ricciardi vidí přízraky zesnulých. Slyší jejich poslední slova a vnímá to, co cítí v okamžiku smrti.Komisař Ricciardi vidí přízraky zesnulých. Slyší jejich poslední slova a vnímá to, co cítí v okamžiku smrti. Kvůli této podivné schopnosti se mu vyhýbají všichni kolegové. Jedinou výjimkou je praporčík Maione.

Jeho příběh se navíc odehrává na pozadí historických událostí 30. let v Itálii. Neapol vždy nebyla jen krásná.

Napište sem do komentářů, co byste dělali, kdybyste měli stejnou schopnost jako komisař Ricciardi. Pokud si nejste jistí, třeba vás inspiruje recenze, kterou již nyní najdete zde na Zeedee.

Soutěž končí ve středu 13. prosince o půlnoci.

Výherce oznámíme do konce týdne. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden. Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí.

 

avatar uživatele
před 8 mesíci
Hodně bych cestovala a vyhledala a navštívila bych místa, kde zesnuly osobnosti, které me nějak ovlivnily a dopsala jejich biografie- dopsat o jejich smrti . Jeho schopnost jde velmi zajímavě využít.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Otevřela bych si paranormální detektivní kancelář. Proč dělat u policie, když v soukromém sektoru můžu dostat líp zaplaceno? ;-)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Pokud bych měla tuto schopnost, hleděla bych najít způsob, jak se jí zbavit. Opravdu bych nechtěla vědět, co kdo cítil v okamžiku smrti. Zdá se mi to děsivé.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Sepsala bych rozsáhlou publikaci/rodokmen o své rodině s postřehy zemřelých. Jinak bych pomáhala s vyšetřováním vražd.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Tak ja bych asi konala dobro.. rada bych znala posledni myslenky mych blizkych zesnulych.. a rada bych toto udelala i pro ostatni. Taky by to byla shopnost potrebna u kriminalky pro objasneni spousty pripadu.. a to by me nejspis bavilo nejvic. Takhe ano, delala bych detektiva u policie :-)) a jako bokovku bych pomahala lidem s interpretaci poslednich slov jejich blizkych.. ani u jedne babicky jsem se rozloucit nemohla, takze bych to moc ocenila.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Mít takovou schopnost, tak bych se pravděpodobně zbláznila a kdyby náhodou ne, tak bych pomáhala objasňovat vraždy :-)
avatar uživatele
před 7 mesíci
Já bych teda nadšená z tohoto "daru" nebyla. Vše nadpřirozeno a podobně mě trošku děsí :-) Takže bych se snažila zjistit, jestli tato schopnost nejde předat někomu jinému, kdo o ni bude více stát :-D
avatar uživatele
před 7 mesíci
Kdybych se u mě tato schopnost projevila, tak bych se snažila udělat svět lepší. Pomáhala bych vyjasnit vraždy, nejdřív bych asi hodně trpěla mám slabý žaludek, ale rychle bych si zvykla abych mohla pomoct. Protože toho je kolem nás hrozně moc.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Dal bych objasnovala vraždy. Jen tak že zájmu.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Gratuluji k výhře! Záznam "losování" najdete na našem Facebooku.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele