Soutěž: Prokletí

Vyhrajte novou duchařskou detektivku Maurizia de Giovanniho! Tentokrát soutěžíme přímo zde, na Zeedee.

Komisař Ricciardi vidí přízraky zesnulých. Slyší jejich poslední slova a vnímá to, co cítí v okamžiku smrti.Komisař Ricciardi vidí přízraky zesnulých. Slyší jejich poslední slova a vnímá to, co cítí v okamžiku smrti. Kvůli této podivné schopnosti se mu vyhýbají všichni kolegové. Jedinou výjimkou je praporčík Maione.

Jeho příběh se navíc odehrává na pozadí historických událostí 30. let v Itálii. Neapol vždy nebyla jen krásná.

Napište sem do komentářů, co byste dělali, kdybyste měli stejnou schopnost jako komisař Ricciardi. Pokud si nejste jistí, třeba vás inspiruje recenze, kterou již nyní najdete zde na Zeedee.

Soutěž končí ve středu 13. prosince o půlnoci.

Výherce oznámíme do konce týdne. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden. Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí.

 

avatar uživatele
před 1 dnem
Hodně bych cestovala a vyhledala a navštívila bych místa, kde zesnuly osobnosti, které me nějak ovlivnily a dopsala jejich biografie- dopsat o jejich smrti . Jeho schopnost jde velmi zajímavě využít.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele