Soutež: Šílené výčitky

Vyhrajte novou knihu Liane Moriarty, autorky Sedmilhářek, Manželova tajemství a Zamilované hypnotizérky.

Šílené výčitky vycházejí v den autorčiných naorzenin.15. listopadu slaví narozeniny australská autorka románů pro ženy s psychologickým přesahem, Liane Moriarty. A právě při této příležitosti vychází v češtině její zatím poslední kniha, Šílené výčitky (v originále Truly Madly Guilty).

Co se stalo na garden party, kde všichni účastníci litují, že pozvání přijali? O tom, že ani vztahy nejlepších kamarádek nejsou vždy průzračně jasné, už nás autorka přesvědčila v předchozích knihách. Těšíte se, co nového pro své postavy připravila tentokrát?

Vyhrajte Šílené výčitky

 

Napište sem do komentářů, kterou autorčinu knihu máte nejraději a proč.

Soutěž končí ve středu 22. listopadu ve 22:11.

 

Výherce oznámíme do konce týdne. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden. Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí.

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Ikar.

 

avatar uživatele
před 8 mesíci
Na co Alice zapoměla,po přečtení knihy jsem se dlouho zamýšlela nad tím co by bylo kdybych "ztratila" deset let paměti a dívala se na současný život o deset let mladsima očima,zda bych byla spokojena..... Byla to moje prvni kniha od autorky a od té doby uz jsem přečetla vsechny její knihy:-)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Od autorky jsem zatím nic nečetla. Tajně však doufám, že Šílené výčitky to třeba změní. :)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Také jsem zatím nic nečetla, i když už mám doma Sedmilhářky a Tři přání. Když se podívám na obálky, jsou oblíbené všechny. Z těch co mám doma mě více láká Tři přání, takže ta je nejoblíbenější :) protože mě nejvíc láká.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Od autorky jsem četla celkem tři knihy. Zamilovaná hypnotizérka, Tři přání a Manželovo tajemství a to bylo pro mě nej. Tajuplný dopis, určený manželce, ale až po jeho smrti. Myslím, že ho raději neměla číst, jenže to bysme nebyly ženy, aby jsme něco nechaly jen tak. :-D Autorka píše moc hezky a patří mezi mé oblíbené.
Upraveno před 8 mesíci
avatar uživatele
před 8 mesíci
Já četla od autorky téměř všechny knihy a nejvíc se mi líbila právě Hypnotizérka a Sedmilhářky. :) Podle mě měly tyto dva příběhy nejzajímavější děj.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Četla jsem knihu Sedmilhářky a moc se mi líbila. Je to čtivě napsané a má zajímavý příběh.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Osobně se těším na další a další knihy od Moriarty. Četla jsem všechny a důvodem, proč se staly tyto knihy mými TOP, je autorčin styl psaní, kde dostávám mezi písmenky prostor k zamyšlení. Její příběhy jsou propracované, plné napětí, tajemství i životní moudrosti. Mezi nejoblíbenější řadím Manželovo tajemství.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Četla jsem všechny knihy vydané v ČR. Nejvíce se mi asi líbilo Manželovo tajemství, protože tato kniha byla první. Soupeří s ním ovšem Sedmilhářky, které jsem nejprve četla a poté viděla jejich TV zpracování a to bylo fantastické, přesně jak jsem si při čtení knihy představovala. Těším se na tuto novinku.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Za mě nej knihou od Liane jednoznačně Sedmilhářky. Kniha se mi líbila pro své napětí (až do samého konce) a soudržností hlavních představitelek.
avatar uživatele
před 8 mesíci
Bohužel jsem od této autorky zatím nic nečetla, a proto si myslím, že tohle by byl skvělý začátek. :)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Ve sve sbirce mam jen Zamilovanou hypnotizerku a ta se mi moc libila :-) Ale rada bych si precetla i jine knizky od teto autorky. Jsem knihomaniak :-D Knizek totiz neni nikdy dost :-)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Zatim to jsou urcite Sedmilharky. Myslela jsem, ze mi tema bohatych mate k z predmesti nema co rict, ale zkusila jsem a naprohloupila :)
avatar uživatele
před 8 mesíci
Těžké vybrat pouze jednu, ale velmi se mi líbily Sedmilharky. Možná proto, že i ja mam tak bezvadné kamaradky, a podrzely by mě, stejně jak je to v tomto románu .
avatar uživatele
před 8 mesíci
Zatím jsem nečetla žád nou knihu od uvedené autorky
avatar uživatele
před 8 mesíci
Gratuluji k výhře! Záznam "slosování" najdete na našem Facebooku.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele