Soutež: Šílené výčitky

Vyhrajte novou knihu Liane Moriarty, autorky Sedmilhářek, Manželova tajemství a Zamilované hypnotizérky.

Šílené výčitky vycházejí v den autorčiných naorzenin.15. listopadu slaví narozeniny australská autorka románů pro ženy s psychologickým přesahem, Liane Moriarty. A právě při této příležitosti vychází v češtině její zatím poslední kniha, Šílené výčitky (v originále Truly Madly Guilty).

Co se stalo na garden party, kde všichni účastníci litují, že pozvání přijali? O tom, že ani vztahy nejlepších kamarádek nejsou vždy průzračně jasné, už nás autorka přesvědčila v předchozích knihách. Těšíte se, co nového pro své postavy připravila tentokrát?

Vyhrajte Šílené výčitky

 

Napište sem do komentářů, kterou autorčinu knihu máte nejraději a proč.

Soutěž končí ve středu 22. listopadu ve 22:11.

 

Výherce oznámíme do konce týdne. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden. Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí.

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Ikar.

 

avatar uživatele
před 26 dny
Na co Alice zapoměla,po přečtení knihy jsem se dlouho zamýšlela nad tím co by bylo kdybych "ztratila" deset let paměti a dívala se na současný život o deset let mladsima očima,zda bych byla spokojena..... Byla to moje prvni kniha od autorky a od té doby uz jsem přečetla vsechny její knihy:-)
avatar uživatele
před 26 dny
Od autorky jsem zatím nic nečetla. Tajně však doufám, že Šílené výčitky to třeba změní. :)
avatar uživatele
před 26 dny
Také jsem zatím nic nečetla, i když už mám doma Sedmilhářky a Tři přání. Když se podívám na obálky, jsou oblíbené všechny. Z těch co mám doma mě více láká Tři přání, takže ta je nejoblíbenější :) protože mě nejvíc láká.
avatar uživatele
před 25 dny
Od autorky jsem četla celkem tři knihy. Zamilovaná hypnotizérka, Tři přání a Manželovo tajemství a to bylo pro mě nej. Tajuplný dopis, určený manželce, ale až po jeho smrti. Myslím, že ho raději neměla číst, jenže to bysme nebyly ženy, aby jsme něco nechaly jen tak. :-D Autorka píše moc hezky a patří mezi mé oblíbené.
Upraveno před 25 dny
avatar uživatele
před 25 dny
Já četla od autorky téměř všechny knihy a nejvíc se mi líbila právě Hypnotizérka a Sedmilhářky. :) Podle mě měly tyto dva příběhy nejzajímavější děj.
avatar uživatele
před 25 dny
Četla jsem knihu Sedmilhářky a moc se mi líbila. Je to čtivě napsané a má zajímavý příběh.
avatar uživatele
před 25 dny
Osobně se těším na další a další knihy od Moriarty. Četla jsem všechny a důvodem, proč se staly tyto knihy mými TOP, je autorčin styl psaní, kde dostávám mezi písmenky prostor k zamyšlení. Její příběhy jsou propracované, plné napětí, tajemství i životní moudrosti. Mezi nejoblíbenější řadím Manželovo tajemství.
avatar uživatele
před 24 dny
Četla jsem všechny knihy vydané v ČR. Nejvíce se mi asi líbilo Manželovo tajemství, protože tato kniha byla první. Soupeří s ním ovšem Sedmilhářky, které jsem nejprve četla a poté viděla jejich TV zpracování a to bylo fantastické, přesně jak jsem si při čtení knihy představovala. Těším se na tuto novinku.
avatar uživatele
před 23 dny
Za mě nej knihou od Liane jednoznačně Sedmilhářky. Kniha se mi líbila pro své napětí (až do samého konce) a soudržností hlavních představitelek.
avatar uživatele
před 23 dny
Bohužel jsem od této autorky zatím nic nečetla, a proto si myslím, že tohle by byl skvělý začátek. :)
avatar uživatele
před 22 dny
Ve sve sbirce mam jen Zamilovanou hypnotizerku a ta se mi moc libila :-) Ale rada bych si precetla i jine knizky od teto autorky. Jsem knihomaniak :-D Knizek totiz neni nikdy dost :-)
avatar uživatele
před 20 dny
Zatim to jsou urcite Sedmilharky. Myslela jsem, ze mi tema bohatych mate k z predmesti nema co rict, ale zkusila jsem a naprohloupila :)
avatar uživatele
před 19 dny
Těžké vybrat pouze jednu, ale velmi se mi líbily Sedmilharky. Možná proto, že i ja mam tak bezvadné kamaradky, a podrzely by mě, stejně jak je to v tomto románu .
avatar uživatele
před 26 dny
Zatím jsem nečetla žád nou knihu od uvedené autorky
avatar uživatele
před 15 dny
Gratuluji k výhře! Záznam "slosování" najdete na našem Facebooku.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele