Soutěž: Sníh nebo popel

Vyhrajte první díl fantasy trilogie dřív, než vyjde pokračování!

Sníh nebo popel je první díl fantasy trilogie, kterou vydává CooBoo.Příběh knihy Sníh nebo popel zavádí čtenáře do Primorie, země rozdělené na osm království. Která to jsou, se dozvíte v recenzi Joe Blacka.

Protože druhý díl, Led nebo oheň, vychází již na začátku března a protože k nám nakladatelství Albatros Media bylo velmi štědré, můžete vyhrát jeden ze dvou výtisků tohoto prvního dílu!

Stačí, když nám prozradíte, ve kterém království světa Sary Rasch byste bydleli právě vy a proč. Napište to do komentářů pod tento článek.

Soutěž končí v pondělí 5 března, kdy vychází pokračování, a to o půlnoci.

Výherce oznámíme do konce týdne. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden. Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí, pokud nás některá z odpovědí obzvláště zaujme, jednu knihu věnujeme bez losování.

Sérii vydává nakladatelství CooBoo a do soutěže věnuje Albatros Media.

 

avatar uživatele
před 7 mesíci
Nejlepší království země Primorie je Jaro :), ani zima, ani hic, nechybí tam vůbec nic.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Ze všech ročních období mám nejradši zimu, už jen kvůli tomu, jak získá všechno takovou krásnou bílou a klidnou barvu když to zasype sníh. Navíc, mé nejoblíbenější sporty můžu dělat jen v zimě. Takže... Zimní království
avatar uživatele
před 7 mesíci
Určitě Podzim 😊 všude jsou nádherné barvy a není ani moc zima nebo moc teplo. Člověk má přitom dobrou náladu 😍 nutí mě to jít ven a porozhlédnout se kolem sebe na tu nádhernou přírodu
avatar uživatele
před 7 mesíci
Jednoznačně Zima. Všude je bílo a když už člověk chce trochu barev, stačí, aby vysvitlo slunce, nebo si uplete barevnou šálu.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Nejradši mám podzim. Je to období plné barev a čtení. Není krásnějšího pocitu, než si uvařit čaj, zabalit se do deky a číst při krásné podzimní barevnosti, kterou oplývá celá příroda. Ráda v tomto období chodím na procházky do lesa a fascinuje mě, jak může být příroda tak živá :).
avatar uživatele
před 7 mesíci
Jaro nebo léto, nemůžu se rozhodnout. Mám nejraději to období mezi nimi. Takže bych asi skončila ve Střídavém :-D
avatar uživatele
před 7 mesíci
Mám nejradši podzim, protože se člověk ještě může koupat v moři, ale už se u toho nepromění ve smažený koblížek. Zároveň když zavítá do severnějších krajin, nemusí ještě nosit zimní kabáty, ale může pozorovat zbarvené listí a tak dále a podobně.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Volila bych Jaro, protože se člověk může smát nadrženýmu zvířectvu. Také je konečně teplo, dá se už koupat v moři, ale někde jinde stále zabíjet lidi rampouchy ze střechy. Prostě ideální prostředí k dobrodružným výpravám s bábovkami.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Podzim! Jsem podzimní dítě, narozena v období, kdy se vše chystá na dlouhý spánek. Také kvetou mé jmenovkyně: Kateřinky! Příroda pořádá na podzim tu nejkrásnější podívanou. Miluji ten pohled, když se barevné listí snáší k zemi. Miluji chůzi v v něm a jeho vůni. A není nad to, vyjít si do lesa na vyvýšené místo a sledovat ty barvy všude kolem, ale také postupné odbarvování světa. Neskutečná krása spojená s mírnou pochmurností, ale pro mě i oslava života.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Nejraději mám právě to střídání, ten pocit, že nic netrvá věčně, protože všechno co zůstává stejné, nám zevšední a začne nás nudit. V zimě miluji bruslení na zamrzlém rybníce, na jaře všechno kvete, v létě jezdíme na tábor a čundry, podzim hraje sytými barvami... Takže určitě v jednom ze Střídavých. :-)
avatar uživatele
před 7 mesíci
Já určitě v království Podzim! Jsem říjnové dítě a podzim miluji ze všech období nejvíc. :) Miluji podzimní barvy, temnou mlhu, která všechno zahaluje a není nic lepšího než se zabalit do deky a pustit se do nějaké knihy. Třeba zrovna do této. :)
avatar uživatele
před 7 mesíci
Asi by se mi nejvíc líbilo Jaro. Pokud je to teda podle ročního období. Všechno krásně voní, rodí se nový život, pučí stromy, kvetou květiny. A hlavně (aktuální) začíná teplo.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Opět gratuluji k výhře!
avatar uživatele
před 7 mesíci
Rozhodně podzim! Jaro i zima toho mají moc komplikované, jak jsem se z recenze dočetla. Podzim by byl určitě plný klidu, krásných barev a navíc to je nejlepší období ze všech, protože není ani horko ani zima.
avatar uživatele
před 7 mesíci
Gratuluji k výhře, video najdete na Facebooku Zeedee!
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele