Soutěž: Stačí jen chtít

Vyhrajte podepsanou knihu Joelle Charbonneau! Chcete ji? Co jste pro to ochotni udělat?

Soutěž o knihu Stačí jen chtít.Joelle Charbonneau je velmi energická dáma. Pokud jste nebyli na Humbooku, abyste se o tom přesvědčili sami, snad vám dostatečným důkazem bude alespoň náš rozhovor.

Tentokrát můžete soutěžit o její knihu Stačí jen chtít. V ní si mladí lidé prostřednictvím sociálních sítí něco přejí, ale aby to dostali, musí zaplatit mnohdy příliš vysokou cenu.

Úkol zní: napište do komentářů, co si přejete (a nepište, že tuto knihu, to víme) a co byste byli ochotni za to obětovat. Můžete mít jakékoli, i nesplnitelné přání. Nebojte, Joelle se to nedozví.

Soutěžíme o podepsaný výtisk knihy Stačí jen chtít.Soutěž končí ve středu o půlnoci,  8. listopadu. Výherce oznámíme do pátku.

Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. Pokud své přání změníte, prosíme o smazání toho předchozího. I v případě více komentářů od jednoho uživatele bereme v potaz pouze jeden.

Losování proběhne ze všech smysluplných odpovědí.

Knihu do soutěže věnovala Albatros Media.

Pozor! Soutěž prodloužena

Omlouváme se všem soutěžícím, stávajícím i novým. Jistě si někteří z vás všimli technických problémů, které provázely poslední dny soutěže. Proto vám dáváme ještě pár dnů na dopsání vlastního přání a oběti.

Soutež definitivně končí v neděli o půlnoci.

Vy, kteří jste napsali své přání, ale neuvedli, co byste byli ochotni obětovat, tak máte možnost své odpovědi upravit, abyste se zařadili do slosování, které proběhne hned v pondělí.

 

avatar uživatele
před 11 mesíci
Věřte nebo ne, ale nad touhle otázkou už jsem uvažovala. Jednak po přečtení Erebosu a pak, když vyšla tahle kniha. Napadalo mě hrozně moc věcí, co bych chtěla, jako třeba napsat deset bestsellerů, umět perfektně hrát na klavír... Jenomže pak došlo na otázku: Co za to? To už bylo podstatně horší. A chuť na to mít něco bez práce mě rychle přešla. Člověk má mít je to, co si zasloužil, takže raději obětuju čas a úsilí a zkusím si přání splnit takovou tou normální a přirozenou cestou i s tím rizikem, že se nesplní. Ten klavír ale bude horší, nemám totiž hudební sluch :D Někdo by řekl, že třeba zlomená noha za deset bestcellerů by byla dobrá výměna, jenže co když by to tomu "plniteli přání" nepřišlo jako dostatečná protihodnota? Potom třeba deset knih a zlomený vaz už mi jako taková pecka nepřipadá :)
avatar uživatele
před 11 mesíci
Já bych si nejvíce přála, aby všichni moji blízcí byli spokojení.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Já bych si moc přála, aby všichni mí blízcí byli zdraví . A co za to obětovat? Obětovala bych za to vše...:)
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si napsat knihu, která by někomu změnila život. Samozřejmě v dobrém smyslu. :) A co bych za to obetovala? Probdělé noci, ospalá rána, bolavá záda... Byla by to obrovská dřina, ale stálo by to za to. :)
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si spoustu věcí... třeba ještě jednou zažít koncert Tarji, na kterém jsem byla minulý rok v prosinci v Praze. Nebo ještě jednou zažít autogramiádu Samanthy Shannon, protože jsem se tehdy styděla zeptat, jestli se s ní můžu vyfotit. Přála bych si začít Xandriu poslouchat nejmíň o půl roku dřív, protože teď už je s Dianne nikdy neuvidím. (Zatím to vypadá, že bych potřebovala stroj času.) Když však má přijít na řadu ona část "co za to", tak... nevím. Nemám nejmenší představu, co bych byla ochotna dát za to, aby se moje přání případně splnila.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si psího kamaráda pro našeho leonbergera Browníka, ať si má s kým hrát, když jsem ve škole. Browník je úžasný, objíždíme spolu výstavy. A co bych obětovala? Obětovala bych se a uklízela po pejscích exkrementy ze zahrady, klidně několik měsíců.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Je opravdu moc věcí, které bych si přála. Jednou z nich je rozhodně to, aby všichni, na nichž mi záleží, byli šťastní a zdraví. Jelikož jsem v devítce, určitě mou hlavní prioritou je udělat příjímačky a dostat se tam, kam chci. Pro tyto věci bych obětovala téměř vše. Pak jsou tu přání, která jsou spíše nesplnitelná, ale i tak pro mě velmi srdeční. Moc ráda píši, a tak abych jednou napsala něco fakt skvělého a aby se příběh vydal jako kniha. To by bylo úžasné! Neboť miluju knihy, ale s rodinou nemáme tolik financí na jejich nákupy, chtěla bych mít doma svojí obrovskou knihovnu, která by byla zároveň mým největším útočištěm. V dospělosti bych chtěla založit velkou rodinu a žít v Anglii. Je tolik věcí, které bych si přála, ale ne vše bych pro to byla schopná obětovat. Bohužel. Tato kniha by mi udělala velikou radost, děkuji za možnost o ní soutěžit :)
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si být vyrovnaná a schopná vždy rozumně uvažovat. Nepodléhat tolik emocím a "pokušení". A co bych obětovala? Asi hlavně fyzické věci. Možná i nějaké schopnosti - třeba schopnost hrát na kytaru, vytvářet krásné účesy...
avatar uživatele
před 11 mesíci
Já si přeji každou chvilku něco. Od maličkostí, až po nesplnitelné sny. Ale jen zlomek z toho opravdu potřebuji. Nejvíc by si člověk měl vážit svého zdraví a blízkých lidí. Cena za tohle přání by ovšem byla neuvěřitelně vysoká a nejsem si jistá, že bych byla ochotná ji zaplatit.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Co bych si přála?Přála bych si,vrátit se v čase.Být zase na dovolené v Řecku.Sedět na lehátku s palačinkou v ruce a dívat se na výhled do moře se západem slunce.Nebo bych chtěla do mé oblíbené Anglie.Zase si prohlédnout všechny památky.Také bych se chtěla vrátit do dětství.Kdy jsem každý den vstávala v šest hodin,protože dávali mojí oblíbenou pohádku.Pít u toho kakao a být zachumlaná v dece.Moc bych si přála,aby všichni moji kamarádi a rodina žili šťastně až do smrti.Co bych proto obětovala?Obětovala bych proto svoje vzpomínky.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si hodně věcí, hmotné, nehmotné... Hlavně ale zdraví mých nejbližších protože to je nejcennější. Dala bych za to vše.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Chtěla bych být více vzdělaná a jsem pro to ochotná se vzdělávat.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Já bych chtěla jednou dělat, co mě bude bavit, což vlastně ani nevím co je... zrovna budu vycházet devítku. Doufám, že se nakonec rozhodnu správně, a také, že se dal budeme vídat s kamarádkama ze základky. Nevím, co bych za to dala. Kdyby jednou bydleli daleko, dala bych peníze do toho, abych za nimi mohla ject. Aby jsme mohly být spolu. Protože toho se nejvíce bojím.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Aktuálně je moje největší přání dostat se na školu s oborem, který mě bude bavit - tedy kreslení. Samozřejmě si také přeji zdraví pro svou rodinou, ale v tomto komentáři si dovolím být trochu sobecká. Miluji umění, ale opravdu hodně se děsím talentovek, takže si hlavně přeji, abych to zvládla. A co bych obětovala? No, já mám dar proskrastinace, takže bych se ho klidně vzdala.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si být zdravá. A zdraví pro svou rodinu. Taky bych chtěla dobře napsat přijímací zkoušky, které mě čekají v dubnu a scio testy, které mám příští týden. Chtěla bych si ale taky vybrat dobrou školu, jelikož nevím, co bych v životě nejraději dělala.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si, aby den měl někdy tak 28 hodin a já stihla í spát. Oběť? Půlka knihovny by snad stačila. Už jedna kniha je hodně.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Ze všeho nejvíc si přeju zdraví. Nejen pro sebe, ale pro celou rodinu. ❤
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přála bych si trávit čas u koní :) kdo nezažil prostě nepochopí, je to pro mě relax. Ale co bych obětovala, je to už horší, musím myslet na školu a pak už moc není času. Ale obětuji pro to klidně čas i peníze. :)
avatar uživatele
před 11 mesíci
Jaaj, to je dobrá otázka. Toho je mnoho. Zdraví i štěstí pro mě i mé blízké. Na druhou stranu, můžusi přát jen jednu věc. Takže peníze. Ale pozor. Ne jen pro sebe. Vím, že za peníze si štěstí nekoupím (to není pravda, knihy jo), ale s obrovskými penězmi bych mohla pomáhat lidem a přírodě, věnovat dětem v Africe či zapojit se do ochrany ohrožených druhů. Co bych pro to obětovala? Hm... Myslím, že bych se dokázala vzdát partnera a zůstat i navždy sama.
avatar uživatele
před 11 mesíci
Přeju si aby byla moje dcera zdravá a šťastná. A jsem ochotná pro to obětovat všechno. A když říkám že všechno tak všechno. Peníze, svobodu, lásku. Cokoliv
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele