Třetí díl Kostičasu se blíží

Po návštěvě Samanthy Shannon v Praze se fanoušci nemohou dočkat třetího dílu série o Paige Mahoneyové, kterou mladá britka při své návštěvě propagovala. České nakladatelství již začíná s překladem.

Obálka knihy The Song Rising bude bílá.Nakladatelství Host včera na své facebookové stránce oznámilo, že již dorazil třetí díl série Kostičas, tudíž může jeho dvorní překladatelka Lenka Kapsová začít pracovat na překladu. V Británii a potažmo zbytku světa se kniha s názvem The Song Rising začne oficiálně prodávat 7. března.

Kniha má novou, bílou obálku. Někteří fanoušci vyjádřili znepokojení, že jim nebudou knihy ladit. První díl, Kostičas, je v originální i české verzi modrý, druhý díl, Vidořád, celý červený. Obě knihy vycházejí znovu s upravenou bílou obálkou. Celobarevná verze třetího dílu bude v Británii dostupná jenom ve speciální edici.

Datum vydání české verze The Song Rising zatím Host neoznámil.


Edit 27.5.2017: V podzimní edičním plánu Hostu je uvedeno, že kniha A zrodí se píseň vyjde v říjnu letošního roku.A zrodí se píseň vyšla 3. října 2017!A zrodí se píseň je třetí díl série Kostičas.

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele