Veletrh dětské knihy v Liberci

Dnes začíná třídenní festival čtenářství, který ve městě pod Ještědem přivítá autory, ilustrátory a vydavatele dětských knih, ale především jejich čtenáře.

Ivona Březinová i ilustrátor Nikkarin se představí na Veletrhu dětské knihy v Liberci.Veletrh dětské knihy v Liberci se koná od středy do pátku, aby se jej mohly zúčastnit školní výpravy, pro které také organizátoři připravili bohatý doprovodný program. Děti se tak mohou setkat s autorkami Ivanou Peroutkovou, Petrou Braunovou, Ilonou Fišerovou, Sylvou Francovou, Lenkou Rožnovskou či Galinou Miklínovou.

Vedle tradičních stánků mnoha nakladatelů a prodejců stolních her nabídne veletrh také výstavu ilustrátorů oceněných Zlatou stuhou či divadelní představení Listování, tentokrát na téma knih Bertík a čmuchadlo od Petry Soukupové a Život k sežrání od Mikaëla Olliviera. V komiksové dílně se představí také Michal Menšík známý jako Nikkarin.

Festival se koná v libereckých Lidových Sadech, Krajské vědecké knihovně v Liberci a Oblastní galerii Liberec, ve středu a čtvrtek dod 9 do 17 hodin, v pátek do 15. Kompletní rozpis doprovodných programů najdete na webu pořadatele.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele