Začíná Knihománie

Tento týden vyšlo 25 zajímavých titulů. Ve více než 250 knihkupectvích po celé republice na vás čekají dárky, pokud si některý z nich koupíte. Akce trvá do 26. listopadu. Které knihy nás zaujaly?

Knihománie odstartovala 25. říjnaAkce s názvem Knihománie probíhá od jara 2012. Tehdy se spojilo sedmnáct českých nakladatelů, aby představili zajímavé novinky ze své produkce. V letošním ročníku najdeme 25 knih různých žánrů, které slibují, že si vybere opravdu každý. Navíc s jejich nákupem získáte u zapojených knihkupců knihu křížovek jako dárek.

Thrillery, biografie i knihy pro děti

 

Selfies jsou sedmou knihou série Oddělení Q.Selfies jsou sedmým dílem série o kodaňském policejním oddělení Q s komisařem Carlem Mørckem v hlavní roli. Tentokrát se spolu s Asadem a Rose pustí do vyšetřování dvou zdálnlivě nesouvisejících případů, které ale přeci jen mají něco společného.

Knihy Jussiho Adlera-Olsena vydává nakladatelství Host.

Jeden z nás lže zavádí čtenáře na americkou střední školu.Jeden z nás lže je novinka pro starší mládež od Yoli. Karen McManus rozehrává příběh z prostředí střední školy.

O tom, co všechno se může stát, když chcete zveřejnit tajemství svých spolužáků.

O tom, co všechno mohou studenti skrývat.

O tom, proč jeden z nich musel zemřít.


Podivuhodné příběhy čtyřlístku jsou již 16. velkou knihou dobrodružstvíPodivuhodné příběhy čtyřlístku jsou již 16. velkou knihou dobrodružství této kreslené party, se kterou vyrůstalo již několik generací malých čtenářů. Můžete se těšit na Myšpulínovy vynálezy, upíry, pohádky i veskrze současný příběh. Kniha navíc obsahuje jubilejní třístý komiks se spoustou zábavných úkolů.

Mých tisíc životů je autobiografie Jeana-Paula BelmondaBiografie Jeana-Paula Belmonda vycházejí hned dvě. Obě vydává Práh, jedna je více fotografická, ve druhé popisuje slavný herec svůj život vlastními slovy. Belmondo o Belmondovi obsahuje jak veřejně známé snímky, tak i fotografie z jeho soukromého archivu.

V knize Mých tisíc životů se dozvíte o Belmondově dětství, cestě za snem stát se hercem, o boxu, kaskadérských kouscích či rychlých autech.

Křest druhé jmenované knihy proběhne 31. října v pražském Paláci knih Luxor za účasti Belmondova dabéra, Jiřího Krampola.

 

Po které knize z nabídky sáhnete vy?

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele