Zfilmovanou Anihilaci v kině neuvidíme

Nový snímek Alexe Garlanda natočený podle knižní předlohy Jeffa VanderMeera se vyhne evropským filmovým plátnům a zamíří rovnou na Netflix.

Filmová Anihilace podle předlohy Jeffa VanderMeera se v Evropě v kinech neobjeví.Anihilace je prvním dílem sci-fi trilogie Jižní zóna, kterou u nás postupně od roku 2015 vydává nakladatelství Argo. Filmového zpracování se ujal režisér a scénárista Alex Garland, který má na svědomí sci-fi snímex Ex Machina či scénáře k filmům 28 dní poté, Halo, Dredd, Never let me go a několika videohrám.

Premiéra Anihilace je plánována na 23. února 2018, v kinech však bude k vidění pouze v USA, Kanadě a Číně.

Produkční společnost Paramount totiž rozhodla, že evropští diváci, včetně těch britských, budou o zážitek na velkém plátně ochuzeni. O 17 dní později má být možné filmovou Anihilaci s Natalií Portman v hlavní roli najít na Netflixu, placené službě video on demand.

Hlavní role ve filmu Anihilace se ujala Natalie Portman.Pokud se Netflix nerozhodne přístupnost filmu dále omezovat, bude to výhoda pro diváky, kteří se na film těší, ale čekají, až vyjde na DVD nebo Blu-ray. Přímo ze svého počítače jej po zaplacení měsíčního paušálu, který lze pořídit za částku nižší než 200 Kč, spustí hned.

Nevýhodou je právě absence velkého plátna. Režisérův předchozí film, Ex Machina, byl jedinečnou podívanou díky digitálním trikům. Zatím však nemůžeme předvídat, jestli tomu tak bude i v případě Anihilace.

 

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele