Královské intriky

Královské intriky - obálka knihy
0%
0
0%
0%
0%
0%
0%

Královské intriky

Autor: Emma Riedová


české romány, historické romány

Zatímco České království se po vymření Přemyslovců zmítá v bojích, mladičká Markéta z Březové postupně proniká do urozené společnosti. Počáteční okouzlení ale brzy vystřídá zklamání, neboť krásná, svéhlavá Markéta musí čelit mnoha úkladům a nenávisti. Nadaná dívka se stane špionkou ve službách Jana Lucemburského a tento nebezpečný úkol ji zavede až do daleké Neapole. Ve chvíli, kdy se po mnoha strastech osudu snaží začít nový život, je náhle obviněna z vraždy. Markétčiny osudy jsou vyprávěny z pohledu velmi rozdílných mužů, do jejichž životů nejvíce zasáhla – z pohledu přátel, nepřátel, milenců i mladého Jana Lucemburského. Nakladatelská anotace.


Vydavatel:
Knižní klub
Rok vydání:
2014
ISBN:
978-80-242-4664-2
Vazba:
vázaná
Vydání:
Vyd. 1.
Počet stránek:
445
Jazyk:
cs
Jazyk originálu:
cs
Název originálu:
Královské intriky
Tagy
Zatím nebyly přidány žádné tagy, přidejte nějaké!
Knihovny:
ilustrační obrázek knihovny
Lze nominovat
2
18. 1. 2017
20
0
Knihy, které mám připravené k recenzi. Máte nějaký tip na knihu, kterou bych si měla přečíst a napsat na své stránky (http://www.iwikovaknihovna.cz) recenzi? Neváhejte a dejte mi tip. Děkuji za každé upozornění na zajímavý titul.
Lze nominovat
2
18. 1. 2017
20
0
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele