Poslední aristokratka

Poslední aristokratka #1

Poslední aristokratka - obálka knihy
90%
4
50%
50%
0%
0%
0%

Poslední aristokratka

Poslední aristokratka #1

Autor: Evžen Boček


české romány, humoristické romány

Frank Kostka je potomek českého šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se v doprovodu manželky Vivien a dcery Marie vrací do Čech, aby převzal rodové sídlo. Kromě zámku získává hraběcí rodina i personál: konzervativního kastelána, hypochondrického zahradníka a prostou ženu z lidu, která vaří, uklízí a ráda si cvakne. Společně pak prožívají spoustu veselých příhod. Kniha neobsahuje sex, násilí, vraždy, úchylky ani hluboké myšlenky a její jedinou ambicí je pobavit čtenáře. Nakladatelská anotace.


Vydavatel:
Druhé město
Rok vydání:
2012
ISBN:
978-80-7227-320-1
Vazba:
vázaná
Vydání:
1. vydání
Počet stránek:
243
Jazyk:
cs
Jazyk originálu:
cs
Název originálu:
Poslední aristokratka
Tagy
rodina
12
Čechy
12
humor
12
šlechtické rody
12
zámky
12
potomci
10
návraty
10
0
2
před 2 lety

Knihu mi doporučila kamarádka, ikdyž jsem byla trochu nedůvěřivá k názvu (přece jen "Aristokratka" ve mě vyvolávala představu náročného dobového čtení) musím říct, že lituji jen toho, že jsem si knihu nepřečetla dřív! Pozitivní kniha plná humoru, která zaručuje oddych, pobavení a dobití energie. 4* dávám jen proto, že ke konci se mi kniha jevila dost předvídatelná..

0
0
před 2 lety

Musím říct, že mě tato kniha více než překvapila. Je plná skvělého humoru, má nápad, ať už co se týká tématu, ale i stylu vyprávění. U mnoha pasáží jsem se potýkala se záchvaty smíchu a na některé hlášky z knihy nemůžu zapomenout ani půl roku po přečtení. Kniha je prostě skvělá, úžasně vtipná a nemůžu jinak, než ji vřele doporučit všem, kteří se chtějí pobavit a přečíst si jednu z povedených knih současné české literatury.

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele