Skandál

Skandál - obálka knihy
80%
1
0%
100%
0%
0%
0%

Skandál

Autor: Sandra Brown Překladatel: Monika Hřebačková


americké romány

V provinčním městečku se mladá nadaná dívka stala obětí znásilnění od svých tří bohatých spolužáků a ve strachu z ostudy a odsouzení volila překotný útěk z domova. Zpočátku se zoufalá hrdinka těžce probíjí životem jako osamělá matka a jen myšlenka na odvetu ji drží nad vodou. Po patnácti letech se vrací se svým synem domů jako úspěšná podnikatelka, která chce v rodném městě vybudovat textilní továrnu a dát lidem pracovní příležitost a zároveň se konečně pomstít těm, kteří jí ublížili.


Vydavatel:
Ikar
Rok vydání:
2008
ISBN:
978-80-249-1117-5
Vazba:
vázaná
Vydání:
Vyd. 2.
Počet stránek:
429
Jazyk:
cs
Jazyk originálu:
en
Název originálu:
Breath of scandal
Tagy
znásilnění
10
pomsta
10
násilí na ženách
10
útěky
10
domov
10
podnikatelky
10
svobodné matky
10
matky a synové
10
strach
10
stud
10
0
1
před 1 rokem

Druhá kniha od autorky, kterou jsem četla, a musím říct, že mě nezklamala stejně tak jako první kniha s názvem Špinavá hra. V této knize je ale děj o hodně smutnější než v další jmenované knize. S hlavní postavou čtenář soucítí a dost často i s jinými postavami, kteté nedošly ke šťastnému konci. Místy se mi kniha zdála dost předvídatelná, ale rozhodně to nijak nesnižuje její hodnotu a kniha stojí za přečtení až do konce.

Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele