Články s tématem romantika

Recenze
16. 7. 2018
Láska z deníku - ilustrační obrázek článku
Láska z deníku

Láska z deníku od Sarah Jio je třetí knihou v edici romantických příběhů pro ženy – Srdcovky, již na jaře 2018 začalo vydávat nakladatelství Motto.
Recenze
8. 6. 2018
David Levithan povýšil vše obyčejné na mimořádné! - ilustrační obrázek článku
David Levithan povýšil vše obyčejné na mimořádné!

Den co den vyšel v ČR poprvé v roce 2013 a nyní, o pět let později, máte možnost zakoupit si druhé vydání, tentokrát s filmovou obálkou. Titul se totiž dočká filmové verze! Ačkoli patří mezi romantické young adultky, nepočítejte s obyčejným románkem. Teprve tento příběh vám ukáže, jak moc je přátelství i láska výjimečná!
Recenze
31. 5. 2018
Probuzení Simona Spiera - ilustrační obrázek článku
Probuzení Simona Spiera

Kterou jinou knihou ukončit měsíc lásky – máj, než tou, která popisuje nástrahy prvního zamilování? Probuzení Simona Spiera navíc již brzy zamíří na plátna kin, a tak nastal nejvyšší čas se s tímto příběhem seznámit.
Recenze
21. 3. 2018
Letuška - ilustrační obrázek článku
Letuška

Zatoužili jste po nějaké dobré oddechové knížce, která vás svou zápletkou zahřeje u srdce? Máte rádi vtipné knihy okořeněné špetkou erotiky? Tak potom je Letuška čtením právě pro vás.
Recenze
7. 3. 2018
Pokračování žhavého a nebezpečného dobrodružství... - ilustrační obrázek článku
Pokračování žhavého a nebezpečného dobrodružství...

Nemohli jste se dočkat pokračování? Svíralo vás z myšlenek na Colea a Ali i na originální zombie, proti kterým Ali s partou zabijáků stojí? To je dobře, protože horkou novinkou února je právě Alenka v říši zombií: Za zrcadlem!
Recenze
21. 2. 2018
Víš, že tě potřebuju? - ilustrační obrázek článku
Víš, že tě potřebuju?

Pokračování knihy Víš, že tě miluju? zavádí čtenáře do New Yorku. Eden a Tyler se mají opět setkat. Přenesli se už přes své city? Našli si nové partnery? Může tento výlet dopadnout dobře?
Recenze
8. 2. 2018
Veřejná tajemství - ilustrační obrázek článku
Veřejná tajemství

Již páté vydání knihy oblíbené autorky Nory Roberts před Vánocemi zavítalo na pulty knihkupectví. Veřejná tajemství přinášejí čtenářům zajímavý mix romantiky s detektivní zápletkou a vskutku thrillerovými prvky.
Recenze
19. 1. 2018
Zrádné srdce - ilustrační obrázek článku
Zrádné srdce

Pokračování oblíbené fantasy série Kroniky pozůstalých, která si již prvním dílem dokázala získat přízeň čtenářů, dokazuje, že rozhodně nešlo o náhodu. Na čtenáře čeká nebezpečné dobrodružství, intriky a nový hrdina, z kterého už na první pohled nekouká nic dobrého.
Recenze
10. 1. 2018
Strom života - ilustrační obrázek článku
Strom života

Román s příchutí javorového sirupu – i ta by se dala popsat nová kniha Susan Wiggs. Annie má dokonalý život, stačí ale krátký okamžik a všechno je vzhůru nohama.
Recenze
26. 12. 2017
Eleanor se má vážně skvěle - ilustrační obrázek článku
Eleanor se má vážně skvěle

Chcete číst něco neotřelého, co vás nebude nudit ani zbytečně zvedat adrenalin? V tom případě je román Eleanor se má vážně skvěle pravou volbou. Do rukou se vám dostává emocemi nabitý debut, který si podmanil čtenáře v mnoha zemích.
Recenze
19. 12. 2017
Zlatokopka podruhé aneb čím si vás získá? - ilustrační obrázek článku
Zlatokopka podruhé aneb čím si vás získá?

Lucia Sasková se v románu Napravená vrací do světa zlatokopek. Tentokrát své hrdince dává novou šanci. Bude Napravená skutečně napravená?
Recenze
27. 11. 2017
Pod maskou lži - ilustrační obrázek článku
Pod maskou lži

Záchrana sestry ve viktoriánském Londýně – právě o něm vám bude vyprávět Evelyn Wyndhamová. A co skrývají tajemní pánové, kteří ji doprovázejí? Nová kniha Taruna Shankera a Kelly Zekas vás zavede tam, kam byste se sami neodvážili
Oznámení Zeedee
15. 11. 2017
Soutež: Šílené výčitky - ilustrační obrázek článku
Soutež: Šílené výčitky

Vyhrajte novou knihu Liane Moriarty, autorky Sedmilhářek, Manželova tajemství a Zamilované hypnotizérky.
Výročí
15. 11. 2017
Liane Moriarty - ilustrační obrázek článku
Liane Moriarty

Australská autorka knih Manželovo tajemství, Na co Alice zapomněla nebo zfilmovaných Sedmilhářek dnes slaví narozeniny.
Recenze
6. 11. 2017
Zvláštní příběh - ilustrační obrázek článku
Zvláštní příběh

V novém románu Kataríny Gillerové se seznámíme s osudy několika mladých žen z Bratislavy. Všechny spojuje touha po šťastném a naplněném životě a také překážkách, které pro něj musí podstoupit.
Recenze
11. 10. 2017
Hořící měsíc - ilustrační obrázek článku
Hořící měsíc

Lilly Swansonovou právě potkala noční můra všech nevěst: na poslední chvíli si to rozmyslel. Prakticky za pět minut dvanáct.
Recenze
27. 9. 2017
Dopisy, které nikdo nečetl - ilustrační obrázek článku
Dopisy, které nikdo nečetl

Když už si myslíte, že váš život najel do těch správných kolejí, stane se něco, co vás dokonale vyvede z omylu. Stejně jako Stellu. Dostane šanci prožít takový život, jaký si vysnila?
Výročí
14. 8. 2017
Danielle Steel - ilustrační obrázek článku
Danielle Steel

Dnes svého životního jubilea dosáhla oblíbená americká autorka romantických příběhů. Její život byl doposud plný námětů na životní dramata i happy endy.
Recenze
4. 8. 2017
Osm - ilustrační obrázek článku
Osm

Radka Třeštíková je v současné době jednou z nejznámějších českých autorek. V tomto roce se na pulty knihkupectví dostala novinka Osm. A přestože anotace láká na „tak trochu jinou detektivku“, román by měl být podle slov autorky především o lásce – o tom, co jsme pro ni schopni obětovat a jak daleko jsme ochotni ve jméně zmiňovaného citu zajít.
Recenze
2. 8. 2017
Pohádka o princezně z docela jiného soudku - ilustrační obrázek článku
Pohádka o princezně z docela jiného soudku

Být z královského rodu je už odnepaměti snem snad každé malé dívenky. Kdo by taky nechtěl žít na zámku, nosit ty nejkrásnější šaty a účastnit se honosných bálů a oslav? Princezna v nás vždy vzbuzovala pocit krásné a vznešené dívky, na kterou čeká charismatický princ, který si ji odveze na bílém koni a oni spolu budou žít šťastně až na věky. Zkusili jste se na to ale někdy podívat z druhé strany?
Recenze
12. 7. 2017
Když osamělá duše bloudí světem a hledá lásku - ilustrační obrázek článku
Když osamělá duše bloudí světem a hledá lásku

Na konci samoty je melancholický příběh o osudové lásce, o zoufalých pocitech osamělosti a o hledání sebe sama, který rezonuje s nejhlubším podvědomím a dává tak prožít nevšední zážitek.
Recenze
3. 7. 2017
Láska & gelato - ilustrační obrázek článku
Láska & gelato

Příběh s příchutí léta, zmrzliny a prvních lásek slibuje kniha americké autorky Jenny Evans Welch. Jak se dívka postaví výzvě strávit léto s otcem, kterého nikdy nepoznala, jen proto, že si to její matka před smrtí přála?
Recenze
30. 6. 2017
Poháry touhy - ilustrační obrázek článku
Poháry touhy

Markéta Harasimová ve své poslední knize vytáhla mladou ženu z Prahy, nechala ji zničit si manželství i vztah s matkou a vrhla ji na jižní Moravu, do víru vinobraní. Jak si Viola poradí s nástrahami osudu?
Rozhovory
8. 6. 2017
Markéta Harasimová: Podle mé knihy vznikne film - ilustrační obrázek článku
Markéta Harasimová: Podle mé knihy vznikne film

Česká autorka řady knih pro ženy a dívky umí číst za chůze, založila vlastní nakladatelství a pracuje na filmovém scénáři. Co dalšího o sobě prozradila tato dáma, na jejíž knižní křty chodí známé osobnosti?
Ostatní
1. 6. 2017
Film podle Liane Moriarty - ilustrační obrázek článku
Film podle Liane Moriarty

Manželovo tajemství podle knižní předlohy Liane Moriarty zamíří na filmová plátna. Hlavní role se ujme Blake Lively.
Události
Články
Aktivita
Co se právě děje na Zeedee
V této sekci se zobrazuje aktivita uživatelů na Zeedee, tedy kdo co udělal a kde. Tyto události je možné filtrovat v menu Události v nastavení profilu.
avatar uživatele